WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NOWI ZAWODNICY ZAKONTRAKTOWANI W WWE, ROH OGŁOSIŁ ZAWODNIKA ROKU, BOBBY LASHLEY OPUŚCIŁ IMPACT WRESTLING?

 

– WWE oficjalnie oznajmiło, że zakontraktowali 3 nowych zawodników. Jednym z tych zawodników jest Trevor Mann, który bardziej jest kojarzony ze swojego ring name’u – Ricochet. 29 letni zawodnik charakterystyczny jest ze względu na szeroki wachlarz swoich akcji na ringu. Jego akcja kończąca nazywa się Vertigo. W swojej 14 letniej karierze zdobył wiele tytułów na scenach niezależnych m.in. Lucha Underground Championship, wygranie jako jeden z dwóch Amerykanów turnieju NJPW Best of the Super Juniors (pierwszy wygrał go WWE Hall of Fame Eddie Guerrero).

Kolejni dwaj zawodnicy to były już Tag Team w federacji Ring of Honor – War Machine (Smith i Rowe ). Obydwaj zawodnicy są kompletnym przeciwieństwem Ricochet’a, wielcy atleci, którzy dominują swoich przeciwników. Ten Team jest bardzo zgrany, dzięki czemu odnosili dotychczas wiele sukcesów, zdobyli oni m.in. IWGP Tag Team Championship.

 

– Na oficjalnej stronie Ring of Honor, federacja zaprezentowała zawodnika roku 2017. Został nim Cody, który dołączył do federacji w 2016, po tym, jak opuścił WWE. Sześć miesięcy po swoim przybyciu, pokonał Christophera Danielsa w konkursie Best in the World w czerwcu ubiegłego roku, dzięki czemu zdobył swój pierwszy ROH World Title. Z powodzeniem udawało mu się bronić swojego pasa, dzięki czemu jego pozycja w federacji ciągle rosła. Pod koniec roku stracił swój pas na Final Battle, co jednak nie zmienia faktu, że był najlepszym zawodnikiem tej organizacji. Dzięki niemu frekwencja na galach, oraz liczba sprzedanych fanom PPV była największa w historii ROH.

– Na ostatniej gali Impact Wrestling doszło do walki Bobby Lashley vs Brian Cage. Bobby tą walkę i przegrał, a następnie pożegnał się z fanami kłaniając się. Wszystko wskazuje na to, że plotki na temat jego rzekomego odejścia, właśnie stają się prawdą. Jeden z raportów wskazuje na to, że jest szansa, by podpisał ponownie kontrakt z WWE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *