WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

POWRÓT CHRISA JERICHO, TITLE MATCH USUNIĘTY Z KARTY ROYAL RUMBLE. I WIĘCEJ!

Na dzisiejszej czerwonej tygodniówce dowiedzieliśmy się, że za tydzień, czyli dokładnie na 25-lecie RAW powróci „Y2J”. Ta wiadomość na pewno ucieszy wszystkich fanów Chrisa, ale nie należy się spodziewać niczego więcej oprócz występu na 25-leciu, ponieważ będzie on miał niedługo trasę ze swoim zespołem i nic nie wskazuje na to aby w najbliższym czasie miał powrócić na dłużej.

 

Podczas  walki wieczoru dzisiejszego  RAW, która odbyła się pomiędzy Finnem Bálorem a Sethem Rollinsem doszło do dość ciekawego wydarzenia. Mianowicie RAW Tag Team Champion pod koniec walki zastosował swój finisher, aby przypiąć Bállora. Co ciekawe nie było to ani „Pedigree” ani „Knee”. Seth Rollins ku zaskoczeniu wszystkich wykonał zakazany sprzed laty finisher-„Curb Stomp”, o odświeżonej nazwie „Blackout” Reakcja wszystkich oglądających była bezcenna, a nawet komentator-Corey Graves wydawał się być zdziwiony. Na razie nie wiadomo czy jest to tylko pojedyncza taka akcja, ale jesteśmy pewni tego, że chcemy zobaczyć ją częściej.

 

Nad ranem dowiedzieliśmy się, że WWE usunęło z rozpiski pojedynków na Royal Rumble mecz o zwakowane mistrzostwo United States. Na dzisiejszej tygodniówce od niebieskich dowiemy się kto zmierzy się w finałach które zamiast na 28 Stycznia-zaplanowano na za tydzień. 

 

To nie tyle jeśli chodzi o wiadomości z Royal Rumble. Mianowicie dzisiaj dowiedzieliśmy się również, a raczej dostaliśmy potwierdzenie, że w Royal Rumble Matchu nie wystąpi Paige, oraz Samoa Joe. Tych informacji mogliśmy się spodziewać ponieważ jak doskonale wiecie Paige oraz Samoa, są kontuzjowani. Oczywiście będziemy was informowali na bieżąco o stanie zdrowia obydwu zawodników. 

 

Galę Royal Rumble, jak i wszystkie tygodniówki możecie obejrzeć NA ŻYWO w naszej zakładce z transmisjami

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *