WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 15.01.2018 – WYNIKI

Ostatnie Raw opierało się na rywalizacji Nia Jax i Asuki, konfrontacji Romana Reignsa z Miztourage oraz wydarzeniami wokół osoby Brauna Strowmana.

Show rozpoczął Braun Strowman, który wypowiedział się o wydarzeniach sprzed tygodnia. Wtedy do ringu przyszedł Kurt Angle, który zwolnił Strowmana. Ochrona próbowała go odeskortować Strowmana z budynku, lecz tylko rozpoczęło to gniew „The Monster Among Man” na prawie godzinę.

Titus O’Neil i Apollo Crews pokonali The Bar – Tag Team Match

Crews przerolował Sheamusa, po tym jak Jason Jordan przybył żeby rozproszyć Sheamusa i Cesaro. Seth rozprawił się z Jordanem po walce.

Enzo Amore oraz Tony Nese przybyli do ringu, by wyśmiewać Cedrica Alexandra. Alexander i Goldust natychmiast odpowiedzieli i obydwaj przyrzekli, że Alexander będzie następnym mistrzem Cruserweight.

Cedric Alexander pokonał Tony’ego Nese – Singles Match

Alexander wygrał przez przypięcie po wykonaniu Lumbar Check.

Braun Strowman zaatakował tira produkcyjnego WWE. Kurt Angle próbował go zatrzymać, lecz ten przewrócił ciągnik siodłowy od tego tira. Następnie Strowman zaatakował Michaela Cole na arenie. Wtedy Kurt poinformował, że Stephanie McMahon telefonicznie ponownie zatrudniła Strowmana. Strowman następnie cisnął Colem poza scenę wprost w grupę ochroniarzy.

Tom Philips zastąpił Michaela Cole przy stole komentatorskim na resztę wieczoru.

Asuka pokonała Nia Jax – Singles Match

Asuka wygrała przez przerwanie pojedynku, po tym jak kolano Jax zostało kontuzjowane. Alexa Bliss przybyła po walce pod ring by towarzyszyć Jax.

The Revival pokonali Aarona Solow i Ricky Starks – Tag Team Match

The Revival wygrali po wykonaniu Shatter Machine i przypięciu Starksa. Po walce The Revival wyśmiali 25-lecie Raw oraz powiedzieli, że zostawią po sobie znak na kolejne 25 lat.

Elias zaśpiewał piosenkę wprowadzającą Miztourage oraz Miza. Miz powiedział, że jego powrót był niesamowity i wyzwał Romana Reignsa na handicap match przeciwko Curtisowi Axelowi i Bo Dallasie.

Roman Reigns pokonał Bo Dallasa i Curtisa Axela – Handicap Match

Reigns przypiął Axela po wykonaniu spearu.

Sonya Deville pokonała Sashe Banks – Singles Match

Deville kopnęła Banks w brzuch podczas jej akcji z drugiej liny, co dało jej zwycięstwo.

Matt Hardy pokonał Heatha Slatera – Singles Match

Hardy wygrał przez przypięcie po wykonaniu Twist of Fate.

Seth Rollins pokonał Finna Balora – Singles Match

The Bar i Jason Jordan zaingerowali w pojedynek. Jordan przewrócił Balora po czym Rollins wykonał curb stomp, a następnie go przypiął.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *