WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

PIERWSZA WALKA MIXED MATCH CHALLENGE ZA NAMI, JEY USO ARESZTOWANY! DWIE WIELKIE LEGENDY NIEOBECNE NA 25-LECIU RAW I WIĘCEJ!

W nocy odbyła się pierwsza runda turnieju Mixed Match Challenge. Sasha Banks i Finn Balor pokonali Natalyę i Shinsuke Nakamurę dzięki Bank Statementowi, po którym Kanadyjka odklepała. W następnym tygodniu Carmella i Big E zawalczą z Mizem i Asuką.

W weekend Jey Uso został aresztowany w Hidalgo w stanie Texas za jazdę pod wpływem alkoholu. Opuścił już jednak areszt po wpłaceniu kaucji w wysokości pięciuset dolarów. Jeżeli stężenie alkoholu we krwi okaże się małe, Jeyowi grozi jedynie odebranie prawa jazdy na okres od trzech miesięcy do roku. Na razie nie mamy informacji jak na całą sytuację zareagowało WWE, ponieważ wydało oświadczenie, iż to zawodnik odpowiada za swoje czyny, ale wydaje się, że wszystko będzie zależeć od tego, jaką karę dostanie Jey w kontekście prawnym.

Dobiegły Nas niezbyt miłe wieści. Hulk Hogan poinformował w mediach społecznościowych, że nie wystąpi na 25-leciu Raw. Wszystko spowodowane jest aferą z Hulksterem, który rzucał rasistowskie obelgi pod względem partnera swojej Córki. Hogan w dalszym ciągu nie jest dogadany z federacją i niestety nie zobaczymy Go wśród innych legend. Drugą osobą, której nie będzie na gali, jest Edge. Niestety będzie On akurat poza krajem, więc szanse na Jego występ są znikome.

WWE oficjalnie zakontraktowało uczestniczkę Mae Young Classic – Candice LaRae. Na swojej drodze wrestlingowej, miała Ona już epizod w NXT, ponieważ uczestniczyła w Battle Royal o miano pretendentki do mistrzostwa. Prywatnie jest żoną innej gwiazdy NXT – Johny’ego Gargano.

Kolejna zawodniczka z Mae Young Classic, a mianowicie Serena Deeb. Zaliczyła Ona testy medyczne, a teraz trenuje w Performance Center. Wszystko wskazuje na to, że Jej pierwszy występ obejrzymy w pierwszym historii Women’s Royal Rumble Matchu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *