WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

HENRY NIE POWIEDZIAŁ OSTATNIEGO SŁOWA, DUŻA WALKA NA GALI WWE LIVE I WIĘCEJ!

– Kilka dni temu świat wrestlingu obiegła wiadomość o końcu kariery Marka Henry’ego. Jednak podczas ostatniego wywiadu dla Sports Illustrated, sam Henry powiedział: „Nie jestem na emeryturze”. Powiedział jednak, że mając 47 lat i dwójkę dzieci, chce spędzić więcej czasu w domu, niż w drodze. „Kocham WWE, ale moje dzieci chcą mnie w domu” powiedział zawodnik. „Chcą, abym zobaczył ich recitale i wydarzenia sportowe, a ja chcę żeby rosły dojrzewały. Mój tata nie mieszkał ze mną, kiedy dorastałem, a on tak bardzo tęsknił. Nie chcę tego powtórzyć.”

– Eric Bischoff podał na swoim Twitterze, że pojawi się na 25 rocznicy RAW. Poniżej post zawodnika:

– Jak już informowaliśmy, Samoa Joe doznał kontuzji, przez co został wykluczony z RR Matchu. Jak się okazuje, WWE miało plany na live event w Madison Square Garden 16 marca, a mianowicie walka John Cena vs. Samoa Joe vs. Intercontinental Champion Roman Reigns, ale Destroyera prawdopodobnie zastąpi The Miz.

– Kevin Owens był za kulisami weekendowych live eventów, lecz nie wziął w nich udziału, mimo że był na nie reklamowany. Zawodnik zmaga się z jak to sam nazwał – „dokuczliwym urazem”, który się pojawia i znika, ale nie jest niczym poważnym.

– Dzisiaj swoje urodziny obchodzą Ted Dibiase, Batista, oraz Karl Anderson.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *