WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

PROBLEMY ROMANA REIGNSA, ZASKAKUJĄCA AKCJA AJ STYLESA I WIĘCEJ!

Ostatnimi czasy we wrestlingowym świecie jest głośno w sprawie rzekomo stosowanych przez Romana Reignsa sterydów. Oskarżenia padły ze strony Richarda Rodrigueza, czyli byłego ich handlarza, który został skazany za nielegalne ich rozprowadzanie. Aktualnie w całej tej sprawie trwa śledztwo, z którego WWE dowie się czy oskarżenia Rodrigueza były prawdziwe. Sam „The Big Dog” wypowiedział się w całej sprawie: 

Nigdy nie słyszałem o Richardzie Rodriguezie. Nauczyłem się natomiast na błędach, które popełniłem 2 lata temu i zapłaciłem za to karę. Od tego czasu przeszedłem 11 testów w ramach niezależnego programu narkotykowego WWE. 

Jeśli informacje od Rodrigueza zostaną potwierdzone to Roman Reigns zostanie zawieszony na 60 dni, co oznacza żę może On nie wystąpić na Royal Rumble, a nawet na Wrestlemanii 34. 

 

Kevin Nash oznajmił dziś na swoim Twitterze,że nie będzie go na 25-leciu RAW, a zobaczy się z nami na Wrestlemanii 34. Tymczasem dostaliśmy potwierdzenie kolejnego zawodnika na 25-lecie. Będzie nim Christian.

 

Na jednym z ostatnich live eventów od WWE zobaczyliśmy zaskakującą akcję. Mianowicie AJ Styles zainkasował na Rusevie potężny „Stunner”, czyli finisher Stone Colde’a. Publiczność była w wielkim szoku. Federacja nie przestaje nas zaskakiwać jeśli chodzi o akcje kończące, ponieważ jak pamiętacie na ostatnim RAW- powrócił finisher Setha Rollinsa-„Curb Stomp”. Wykonanie „Stunnera” możecie zobaczyć na Facebooku Wrestling Bible.

Przypominamy o tym, że Royal Rumble zbliża się do nas wielkim krokami, oraz,że możecie je obejrzeć NA ŻYWO na naszej stronie w zakładce z transmisjami.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *