WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

DREW MCINTYRE POWRACA DO PERFORMANCE CENTER, MOŻLIWY POWRÓT ALBERTO EL PATRONA DO WWE, AUSTRALIJSKI TOUR NEW JAPAN PRO WRESTLING!

 

– Były NXT Champion, Drew McIntyre, poinformował za pośrednictwem swojego konta na twitterze, że powrócił on do Performance Center i będzie starał się powrócić do formy. We wpisie możemy przeczytać:

Przez pół życia byłem zapaśnikiem, spędziłem jedną trzecią w Ameryce i mieszkałem pod większą liczbą adresów niż pamiętam, ale zawsze istniała jedna stała, którą mógłbym nazwać domem

Przypomnijmy, że Drew jest nieobecny, od czasu utraty swojego pasa mistrzowskiego podczas NXT TakeOver: WarGames.

 

– Alberto El Patron jest obecnie zawodnikiem Impact Wrestling. Często w swoich wywiadach mówi, że planuje on odejść na wrestlingową emeryturę w 2019 roku. Podczas rozmowy z Medio Tempo poruszył on temat możliwego powrotu do WWE:

Oczywiście, chciałbym wrócić (do WWE), nie chciałbym wrócić na pełny etat, ale miałbym specjalny występ zanim zawieszę moje zapaśnicze buty i na pewno się to stanie, na pewno przed przejściem na emeryturę zrobię coś specjalnego z nimi . Rok 2018 będzie naprawdę trudny, ale w 2019 roku przed wyjazdem zdecydowanie zamierzam coś z nimi zrobić, „uścisnęliśmy sobie ręce” i wszystko jest w porządku. Czas leczy rany.

 

– Federacja New Japan Pro Wrestling wydała oficjalny komunikat, w którym poinformowali, o australijskim tourze. Ma on się odbyć od 16 do 19 lutego. Gwiazdy NJPW wystąpią na czterech obiektach – Titanium Arena w Adelaide, Melbourne’s Festival, Quaycentre w Sydney, HBF Stadium w Perth.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *