WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

TYPER JUŻ DOSTĘPNY!

 

Po kilku tygodniach prac, z dumą możemy ogłosić, że nasz TYPER oficjalnie wystartował! Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w typowaniu różnych walk zapraszamy do rejestracji. Możliwość rejestracji znajduje się w zakładce MOJE KONTO. Aby się zarejestrować wystarczy podać swój nick, adres e-mail oraz hasło.

Po rejestracji możemy udać się do zakładki ZAKŁADY.

Każda nowa osoba ma przydzielone z automatu 1000 pkt. i resetują się one co 3 miesiące. Swoje punkty możemy pomnożyć dzięki stawianiu walk. Każda walka ma swój kurs. Przykładowo, jeżeli obstawimy 100 pkt na zawodnika, który ma kurs 1.5, to wygrana będzie wynosić 150 pkt. W razie złego wytypowania, punkty przepadają.

W jednym zakładzie możemy obstawić kilka walk. W tym przypadku kursy mnożą się, czyli przy postawieniu 3 walk, gdzie w każdym starciu zawodnicy mają kurs 2, postawiona suma punktów zostanie pomnożona przez 8.

Jest jeden haczyk, w razie nietrafienia jednej walki, cały zakład zostaje unieważniony. Szczegóły dotyczące używania typera znajdziecie w zakładce INSTRUKCJA.

Jest możliwość regularnego sprawdzania, jak idzie pozostałym uczestnikom TYPERA. Aby sprawdzić kto ile ma punktów, należy udać się do zakładki RANKING.

Zakłady na żeński oraz męski Royal Rumble Match pojawią się się jutro, więc obserwujcie uważnie stronę oraz Nasz fan page. Jeżeli jeszcze go nie polubiliście, możecie to zrobić, klikając TUTAJ.

Warto również dodać, że wspomniane już Royal Rumble, 25-lecie Raw oraz resztę gal związanych z WWE, możecie obejrzeć w Naszej ZAKŁADCE Z TRANSMISJAMI.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Wam dobrej zabawy i powodzenia w typowaniu swoich walk!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *