WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WPIS VINCA MCMAHONA NA TWITTERZE, SHAWN MICHAELS O POWROCIE NA 25-LECIE!

 

– Już dzisiaj odbywa się gala upamiętniająca 25-lecie gali RAW. Z tej okazji Vince McMahon wstawił post na twittera, w którym informuje o swoim zadowoleniu z gal RAW.

„Jesteśmy dumni, że przynosimy uśmiechy na twarz każdego poniedziałkowego wieczoru przez ostatnie 25 lat. Oto następne 25 lat i jeszcze więcej!”

 

– Shawn Michaels rozmawiał z NBC Sports o niektórych niezapomnianych meczach i momentach, które spędził na Raw przez całą swoją karierę.

„Cóż, mam nadzieję, że to jest to, dokąd zmierzam, Nikt nie podjął jeszcze decyzji, o ile wiem. Uwielbiam Barclays Center, ale jednak wolałbym powrócić do Manhattan Center, tam gdzie się wszystko zaczęło. Nie wiem, czy w tamtych czasach byłem wystarczająco dojrzały, by docenić, jak niewiarygodnie fajny i niesamowity był ten budynek. To coś w rodzaju zespołu rockowego. Zaczynasz w tych małych miejscach, a potem chcesz grać na stadionach. Jest fenomenalnie występować na przeciw około 80.000 ludzi na stadionie. Naprawdę trudno wrócić do tego miejsca, czując ich, tą energie, tą pasje, tą ekscytacja w tym środowisku.

Gdybym miał wybrać, to jest właśnie miejsce, do którego chciałbym wrócić, szczególnie tej nocy.”

 

Przypominamy, że zarówno gale 25-lecia RAW, jak i zbliżającą się gale Royal Rumble możecie obejrzeć na naszym posrtalu w zakładce NA ŻYWO!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *