WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

25-LECIE RAW 22.01.2018 – WYNIKI

Na 25-leciu RAW w roli specjalnych gości wystąpili Jim Ross i Jerry Lawler, którzy komentowali z drugiej areny (Manhattan Center). Właściwa część RAW była w Barclays Center, gdzie wystąpiły gwiazdy i legendy WWE oraz odbył się mecz o mistrzostwo Interkontynentalne.

Show rozpoczeli Stephanie i Shane McMahon, którzy wprowadzili Vinca McMahona. Następnie wręczyli Vincowi upominek z okazji 25-lecia raw. „The Chairman” wyśmiał upominek i powiedział że to wszystko zbudował sam. Na te słowa zareagował sam Stone Cold Steve Austin. Vince próbował uspokoić Stone Cold’a i wystawił mu do ataku Shane’a. Stone Cold wykonał mu Stunnera a po krótkiej scenie pojednania, Vince sam oberwał Stunnerem.

Na zapleczu w biurze Kurta Angla odbył się segment z udziałem Jonathana Coachmana, Harvey Wipplemana, The Brooklyn Brawlera, Brother Love, Teddy’ego Long oraz Boogeymana.

Sasha Banks, Bayley, Mickie James i Asuka pokonały Absolution, Alicia Fox i Nia Jax – 8-woman Tag Team Match

Banks wygrała starcie dla jej drużyny po wykonaniu Banks Statement na Fox. Po walce Asuka wyrzuciła z ringu swoje byłe partnerki z drużyny pokazując że jest zdeterminowana by wygrać Royal Rumble.

Następnie Undertaker wygłosił promo na temat swojego dziedzictwa.

WWE chciało podziękować kilku Generalnym Menadżerom RAW. Na rampie pojawili się John Laurinaitis, William Regal, Eric Bischoff i obecny Smackdown GM Daniel Bryan. The Miz miał w tym momencie swoje wejście na walkę o pas IC. Podczas wejścia wymienił groźne spojrzenie z Danielem Bryanem.

The Miz pokonał Romana Reignsa – Intercontinental Championship Match

Miztourage interweniowało wiele razy w ten pojedynek. Podczas jednej z ingerencji Miz zdjął zabezpieczenie z narożnika. Reigns spudłował spear i trafił prosto w odsłonięty narożnik. Miz wykorzystał to i wykonał Skull-crushing Finale po czym wygrał pojedynek i został 8-krotnym mistrzem Interkontynentalnym.

Christian poprowadził odcinek „The Peep Show” z Jasonem Jordanem i Sethem Rollinsem. The Bar przerwało im a następnie wywiązała się Walka, która zakończyła się po tym jak Seth trafił kolanem w Jordana.

Ric Flair i Charlotte Flair przerwali wywiad Alexie by wygłosić promo i wykrzyknąć WOO.

Bray Wyatt pokonał Matta Hardy – Singles Match

Wyatt przypiął Matta po wykonaniu Sister Abigail.

WWE podziękowało „Kobiecym Legendom”, które pojawiły się na rampie a były to: Bella Twins, Maryse, Lilian Garcia, Maria Kanellis, Jacqueline, Kelly Kelly, Michelle McCool, Torrie Wilson, Terri Runnels, i Trish Stratus.

Chris Jericho miał segment na zapleczu z Eliasem. Zaśpiewał mu piosenkę o tym jak wpisał go na listę.

Elias zaśpiewał piosenkę która obrażała legedy i gościa specialnego Jimmy’ego Fallona. John Cena przerwał mu i wyzwał do walki. Wywiązała się bójka która zakończyła się ciosem poniżej pasa oraz uderzeniem gitarą od Eliasa.

Heath Slater przegrał mnóstwo pieniędzy w gigantycznej grze w pokera podczas której wystąpili: Rhyno, the APA, the Million Dollar Man Ted DiBiase, the Usos, MVP, Jeff Hardy, Natalya, New Day i Titus Worldwide. Dana Brooke zauwarzyła że Slater oszukuje więc wyzwała go do walki. DiBiase wygrał grę. Ron Simmons powiedział „damn”.

Mark Henry flirtował z żoną The Godfather’a.

Heath Slater and Rhyno vs. Titus Worldwide

Walka się nie zakończyła ponieważ w ringu zapanował chaos. Dudley Boyz weszli do ringu zaraz po zakończeniu walki. Slater stał się ich celem. Wykonali na nim „wassup” headbutt oraz 3-D na stół.

Mean Gene Okerlund przeprowadził wywiad z AJ Stylesem.

Triple H i Shawn Michaels wystąpili w Manhattan Center by podziękować fanom za wspieranie RAW. Dołączyli do nich New Age Outlaws, X-Pac i Scott Hall. The Balor Club również dołączyło do Legend po zawołaniu „too sweet”

Luke Gallows i Karl Anderson pokonali The Revival.

Po walce każdy wykonał swój signature move na Revival.

http://www.wwe.com/videos/luke-gallows-karl-anderson-vs-the-revival-raw-25-jan-22-2018

Ostatni segment rozpoczął Kurt Angle zapraszając uczestników Universal Championship Triple Threat Match do ringu z innymi Legendami w charakterze „drwali”. Brock Lesnar wykonał F-5 na Kane’ie po czym Braun wykonał running powerslam uderzając Lesnarem o stół.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *