WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

POWODY NIEOBECNOŚCI BRETA HARTA I LITY NA 25-LECIU RAW, JIM ROSS WYJAŚNIA NIECODZIENNĄ SYTUACJĘ NA RAW!

Jak pewnie zauważyliście, wśród wielu znakomitości nie pojawiło się kilka znaczących gwiazd. Wśród Nich byli Bret Hart i Lita.

Hart na swoim oficjalnym Instagramie opublikował taki oto wpis:

 

Przepraszam, że nie jestem na 25-leciu Raw. Nie mogę tego zrobić. Chciałbym móc to zrobić. Wiem, że mam wiele niezapomnianych wspomnień z tym show. Oto następne 25 lat Monday Night Raw.

To oczywiście nie wyjaśnia Nam powodów Jego absencji. Dave Meltzer poinformował, że powodem nieobecności „Hitmana” była operacja ręki, której ból i wręcz paraliż dokucza Mu już od dłuższego czasu. Życzymy więc szybkiego powrotu do zdrowia!

U Lity sytuacja wygląda nieco poważniej. Na Barclays Center widniała na specjalnych krzesłach, więc Jej obecność była niejako obowiązkowa. Okazało się jednak, że legenda kobiecego wrestlingu… nie dostała zaproszenia na galę! Lita skomentowała to takim wpisem na twitterze:

Póki co nie wiemy czy chodzi o jakąś sprzeczkę Lity z federacją, ale pogłoski głoszą, że Jej nieobecność na 25-leciu Raw jest spowodowana tym, iż ma być niespodzianką w Women’s Royal Rumble Matchu, co na dłuższą metę wydaje się być bez sensu, ponieważ jedno nie powinno wykluczać drugiego.

Pewnie już i do Was dotarło zdjęcie, gdzie Jim Ross i Jerry „The King” Lawler wyglądają jakby spali podczas komentowania gali w Manhattan Center, gdzie odbywało się bardzo mało segmentów oraz walk. Chodzi dokładnie o tę fotografię, którą nie omieszkał wstawić jeden z fanów na twitterze:

Jim Ross postanowił wyjaśnić całe zajście również za pośrednictwem mediów społecznościowych.

We wpisie jasno widać, że Ross zaprzecza temu, że wraz z Jerrym Lawlerem spali i uważa to za absurd.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *