WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

TAJEMNICZA WIADOMOŚĆ UNDERTAKERA PODCZAS 25-LECIA RAW!

 

Undertaker powrócił po prawie rocznej nieobecności w federacji i dostarczył nam bardzo tajemniczej wiadomości. Legendarny „Dead Man” odszedł na emeryture (jak nam się wcześniej zdawało) po przegranej walce w main evencie na WrestleManii 33 w Orlando. 
Rzucając kapeluszem, rękawiczkami i kultową czarną peleryną na środek ringu, wielu uważało, że 52-letnia supergwiazda złożyła swój charakterystyczny ubiór w geście odejścia z WWE. Taker przerwał milczenie na temat swojej kariery.

„Rzeź zaczęła się na tym strasznym gruncie zła, 25 lat temu. Przez te 25 lat kopałem doły. I każda osoba, która ośmieliła się zejść na ciemną stronę, została pochowana. Przez 25 lat brałem legendy, wziąłem legendy i wyrwałem je z ich piedestałów i wrzuciłem je na zimną, ciemną ziemię. Stone Cold odpowiedział żniwiarzowi. Mick Foley odpowiedział żniwiarzowi. Kane, moje własne ciało i krew, musiał odpowiedzieć żniwiarzowi. Wszyscy próbowali. Wszyscy zawiedli. A teraz, na tej świętej ziemi, oświadczam się za wszystkich tych, którzy upadli, to jest prawdziwie czas, abyście odpoczywali w pokoju”.

Po tych słowach możemy wnioskować, że to jeszcze nie koniec drogi, jaką przebywa Undertaker w WWE!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *