WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ZNAMY ARENĘ NA ROYAL RUMBLE 2019, PLANOWANY PUSH THE MIZA I WIĘCEJ!

Gala Royal Rumble zbliża się do nas wielkimi krokami, a my dowiadujemy się coraz to nowszych informacji. Dzisiaj WWE na swojej oficjalnej stronie podało arenę, na której odbędzie się Royal Rumble 2019. Będzie nią Chase Field, w Arizonie. Jest to dla nas bardzo zaskakująca informacja, ponieważ obiekt Chase Field jest obiektem odsłoniętym, a WWE nigdy nie organizowało (z wyjątkiem Wrestlemanii) eventów na takowych obiektach. Oczywiście arena posiada podnoszony i opuszczany dach, ale wątpimy, że będzie on opuszczony w trakcie trwania PPV. W poprzednim roku gala Royal Rumble odnotowała bardzo wysoką aktywność, a w nastepnym ma zapały na odnotowanie jeszcze większej!

 

Jak podaje serwis „Wrestling Observer Newsletter”, The Miza ma czekać wielki push. Ma on również stoczyć jedną z głównych walk na Wrestlemanii 34. Jesteśmy tą informacją bardzo zdziwieni, ponieważ jak wiadomo jego żona-Maryse będzie niedługo spodziewała się dziecka. Miz na ostatnim RAW odzyskał pas Interkontynentalny i jesteśmy ciekawi jak dalej potoczą się losy „Awesome mana”. O każdej informacji, którą dostaniemy w sprawie Miza, będziemy was informowali.

 

Dzisiejszej nocy odbyła się druga już walka w Mixed Match Challange’u. W narożnikach stanęli BIG E oraz Carmella, oraz wspomniany wcześniej The Miz, oraz Asuka. Walka była naprawdę ciekawa, a zwycięsko wyszedł duet Asuki i Miza. Po dwóch kolejkach Mixed Match Challange’u dowiadujemy się, że duet Finna Balora i Sashy Banks zmierzy się z duetem Asuki i The Miza, w rundzie ćwierćfinałowej. Co ciekawe obydwie pary są z Monday Night RAW.

Przypominamy, że wszystkie tygodniówki, oraz PPV możecie obejrzeć NA ŻYWO w naszej zakładce z transmisjami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *