WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

KTO MOŻE ZWYCIĘŻYĆ W ROYAL RUMBLE 2018 ?

Od Royal Rumble dzielą już nas praktycznie, nawet nie dni a tylko godziny. Można, już więc bez żadnych skrupułów rozważać potencjalnych zwycięzców tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia. (Kolejność przedstawionych zawodników jest losowa)

 

#1 Roman Reigns
Zwycięzca 28 Roayl Rumble oraz zeszłoroczny nr. 30 Zawodnik znienawidzony, przez to że został wypromowany zbyt szybko, kiedy nie był jeszcze na to gotowy. Mimo, że po ponownym połączeniu THE SHIELD i jego reignie z pasem IC, zyskał nieco w oczach fanów to jednak jego ponowne wejście jako numer 30 lub zwycięstwo ponownie postawiło by go na pozycji najbardziej znienawidzonego zawodnika w WWE, jednak znając wujka Vinca i biorąc pod uwagę plany na zdobycie przez Big doga pasa Universal jego zwycięstwo jest dość prawdopodobne, gdyby jednak jego zwycięstwo wiązało z heel turnem … 

 

#2 Daniel Bryan

Człowiek którego osobiście kompletnie nie widzę jako zwycięzcy RR, ale jest on mimo wszystko bardzo prawdopodobny. O jego powrocie mówi się coraz częściej, a jako że w WWE wszystko może się wydarzyć, bardzo prawdopodobne jest że YESMAN powróci na niedzielnej gali i zapewne ku radości wielu fanów ją wygrać.

 

#3 Seth Rollins

Co tu robi Seth Rollins ? Przecież broni na RR swojego pasa tag team przeciwko The Bar. Niezwykle prawdopodobne jest jednak że go straci, a wtedy jeżeli nie powróciłby Dean Ambrose nic nie stałoby na przeszkodzie aby Seth znów poszedł na solowy pas. A kto nie chciałby znów zobaczyć Rollinsa z mistrzostwem Universal ! Czyż nie byłby pięknym widokiem Seth wyrzucający Jordana z ringu, kiedy ten jest przekonany, że jego tag team partner kryje jego plecy.

 

#4 Elias
Panie i panowie Elias.
Wschodząca gwiazda WWE, a czy Royal Rumble nie jest nocą w którą rodzą się legendy. Zwycięstwo Eliasa byłoby szokiem dla całej federacji i być może całego świata wrestlingu. Nadszedłby czas kiedy całe RAW musiałoby pójść z Eliasem na spacer.

 

#5 Shinsuke Nakamura

King of strong style, od czasu przejścia z NxT do main rosteru nie osiągnął praktycznie nic. Najwyższa pora, aby Japoński wojownik sięgnął po jakieś mistrzostwo lub chociaż zawalczył w main evencie wrestlemanii. I co ważniejsze jego zwycięstwo w RR matchu mogłoby nas doprowadzić do powtórki z WrestleKingdom 12, czego chyba każdy oczekuje.

#6 Samoa Joe
Jeden z najbardziej destrukcyjnych zawodników w rosterze WWE . Obecnie pauzujący z powodu kontuzji samoański wojownik może powrócić w słynnym z takich sytuacji RR matchu. Jak powszechnie wiadomo co do Samoy WWE snuło wielkie plany i być może  wcale z nich nie zrezygnowało.

 

#Jeff Hardy
Moją magiczną siódemkę zamyka, nie kto inny, a Harismatic Enigma ! Obecnie odpoczywa z powodu kontuzji ale widzieliśmy już go na RAW 25 a skoro Matt obecnie feuduje z Brayem to nic nie stoi nie przeszkodzie abyśmy znów usłyszeli „No more words” A jeszcze jeden reign Jeffa byłby czymś świetnym, moglibyśmy znów otrzymać feud na poziomie tego z triple H.

Wszystko to jednak tylko spekulacje, a wszelkie fantasy bookingi zweryfikuje ROYAL RUMBLE MATCH!

Całą galę na żywo możecie obejrzeć w naszej zakładce live !

Na żywo

4 thoughts on “KTO MOŻE ZWYCIĘŻYĆ W ROYAL RUMBLE 2018 ?

  1. XD, nie widzieć Daniela jako zwycięzcy? Jeden z najlepszych kandydatów, jak nie najlepszy, bo wszyscy co tutaj redaktor wymienił nie mają takie buzza oraz sensu, zwłaszcza Rollins, Eliasa bym tutaj wstawił, bo lepiej go budują niż takiego nakamurę, no ale proszę pana

    1. Nie widzę Daniela jako zwycięzcy ponieważ kompletnie ale to kompletnie mnie on nie jara, nie byłem zafascynowany jego postacią i nie jestem ale wiem, że wielu ludzi jest na niego nahypowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *