WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT TAKEOVER: PHILADELPHIA – WYNIKI

Jestęsmy świeżo po Gali NXT TakeOver: Philadelphia, emocje towarzyszyły nam cały czas. Walki wypadły naprawdę genialnie, a całą gale przyjemnie mi się oglądało Wypadało by omówić tą galę. Zapraszam do przeczytania wyników Gali TakeOver!

Authors Of Pain vs Undisputed Era (c) – NXT Tag Team Championship Match

 

 • Zwycięzcy: Udnisputed Era
 • Czas trwania walki: 13 Minut
 • Ocena: 3,5/5

 

Walka wypadła bardzo dobrze. Opierała się głownie na atakowaniu nogi jednego z zawodników Authors Of Pain. Nie ma co długo opisywać ten pojedynek. Najbardziej zaskoczyła nas na pewno końcówka. Podczas gdy Drużyna Heavyweightów próbowała wykonać swoją akcje  kończącą, Bobby Fish skontrował i przeszedłdo szybkiego Roll-up’u. Walka w ten sposób zakończyła się, a NXT nie zmieniło Mistrzów Tag Team.

 

Kassius Ohno vs Velveeten Dream

 • Zwycięzca: Velveeten Dream
 • Czas trwania walki: 11 Minut
 • Ocena: 3/5

 

Pojedynek wypadł ciekawie. Początek był naprawdę interesujący. W momencie, kiedy Dream „znokałtował” Kassius’a nie wiedzieliśmy o co chodzi. Przed walką Dream wypowiedział się, że pokona Ohno w 30 sekund.  Koniec walki był naprawdę efektowny. Dream wszedł na 3 linę i wykonał potężny Elbow Drop. Kassius nie był w stanie kickout’ować i walka się zakończyła. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń na dzisiejszej gali.

 

Shayna Baszler vs Ember Moon (c) – NXT Women’s Championship Match

 • Zwyciężczyni: Ember Moon
 •  Czas trwania walki:  10 Minut
 • Ocena: 2,5/5

 

Starcie kobiet na tej gali było nie typowe. W walce Tag Team’owej głównym punktem było kolano,  a tutaj skupiliśmy się na ręce. Jednak dźwignia Shayn’y nie była na tyle skuteczna by pokonać Ember. Podczas mocnej dźwigni, Mistrzyni sprytnie przypięła Baszler i obroniła tytuł. Cieszy mnie ten werdykt, ponieważ jestem ciekawy panowania Ember Moon. Po walce, Shayna zaatakowała Mistrzyni i udusiła ją na rampie, po czym oddaliła się.

 

Adam Cole vs Aleister Black – Extreme Rules Match

 • Zwycięzca: Aleister Black
 • Czas trwania walki: 22 minuty
 • Ocena: 5/5

 

Cud, miód orzeszki. Walka trzymała poziom od samego początku po sam koniec. Nieudany Moonsoult, gdzie Aleister dostał kijem do kendo w brzuch, rozpoczęło prawdziwy Armageddon w ringu. Electric Chair w drabine, był genialny.  Superkick  w stronę Black’a by spadł na dwa drewniane stoły, pojawienie się Undisputed Ery, pomoc od sAnitY dla Aleistera, Suicide Dive Killian’a Dain’a Zniczszenie stołu komentatorskiego. Te wszystkie momenty były czymś co zapamiętamy w 2018 na długo. Walka genialna, na miano Main Eventu. Oby takich więcej. NXT! NXT! NXT!

 

Johnny Gargano vs Andrade „Cien” Almas (c) – NXT Championship Match

 • Zwycięzca: Andrade „Cien” Almas
 • Czas trwania walki: 33 Minuty
 • Ocena: 5/5

Kolejne Starcie, które trzymało nas w napięciu. Nikt nie był pewien zwycięzcy. Gargano, jak i Almas mieli swoje genialne chwile w tym starciu co wyszło mistrzowsko.  Atak żony Johnny’ego na Zelin’ie dodał jeszcze więcej smaczku. Walka była bardzo bogata w kickout’y w ostatnich momentach. Ostatecznie „EL IDOLO” Przypiął do trzech byłego członka #DIY i obronił pas. Dobrze, że Almas nie powtózył losów Drew i nie straciłmistrzostwa przy pierwszej jego obronie co dało większy prestiż dla tytułu NXT. 

 

OSTATECZNA OCENA

Gala wyszłą bardzo dobrze. Jedyne starcie, któe troche mnie zawiodło to starcie kobiet. Licze na więcej taich gal od NXT, bo to było naprawdę coś. Jak wam podobałą się owa Gala? Dajcie znać czy liczyliście na coś więcej czy przerosło to wasze oczekiwania. Ostateczna ocena gali to 4/5.

1 thought on “NXT TAKEOVER: PHILADELPHIA – WYNIKI

 1. ME to była najlepsza walka w historii NXT, w życiu nie widziałem od kiedy oglądam złotą tygodniówkę czegoś tak wspaniałego, niesamowite story, wspaniałe spoty, masa kontr, świetne granie Zeliny jako heelowego managera, no ta walka po prostu musi mieć 5, bo zniszczyła wszystkie walki od czasu 2011 kiedy to Cena z Punkiem na MITB walczył

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *