WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ROYAL RUMBLE 2018 – TYPY REDAKCJI I LINK DO TRANSMISJI NA ŻYWO!

Przypominamy, że są to tylko typy Naszych redaktorów i nie każdy musi się z nimi zgadzać.

Całą galę Royal Rumble możecie obejrzeć w Naszej zakładce z transmisjami.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w Naszym typerze!

Six Man Tag Team Match: Kalisto, Gran Metalik i Lince Dorado vs. TJP, Jack Gallagher i Drew Gulak

Paweł Gniewosz: Cześć!  Nie widzę żadnego potencjału w tej walce. Może być kilka ciekawych akcji, ale dla mnie ta walka nie ma sensu i kompletnie niczego nie wnosi do dalszej rywalizacji na fioletowej tygodniówce. Stawiam jednak na luchadorów.

Bartosz Szewczyk: Wydaje mi się, iż walkę wygrają Kalisto, Lince Dorado i Gran Metalik, ponieważ chyba stworzą oni stajnię luchadorów w 2O5 Live. Nie zdziwiłbym się, gdyby walkę wygrali jednak heelowie, ponieważ TJP zaliczył ostatnio powrót.

Michał Orlikowski: Walka znikąd, ale z pewnością będzie przyjemna dla oka. Ciężko tutaj wytypować zwycięzców, ale jednak skłaniałbym się bardziej ku zwycięstwu heelowych zawodników. TJP po powrocie, Gulak mający zastąpić Enzo, do tego Gallagher, z którym trzeba coś robić pod nieobecność Kendricka.

Paweł Gniewosz – Lince Dorado, Gran Metalik i Kalisto

Bartosz Szewczyk – Lince Dorado, Gran Metalik i Kalisto

Michał Orlikowski – TJP, Jack Gallagher i Drew Gulak 

Luke Gallows i Karl Anderson vs. The Revival

Paweł Gniewosz: Tutaj zdecydowanymi faworytami są Gallows i Anderson. Zapewne The Revival troszkę porządzi w tej walce, jednak ostatecznie to członkowie Balor Clubu wyjdą zwycięsko.

Bartosz Szewczyk: Typowy zapychacz czasu. Postawię tu na The Club, ponieważ stworzyli oni niedawno stajnię – Balor Club, jednak, że szkoda byłoby mi również The Revival patrząc na to, jak federacja marnuje ich potencjał.

Michał Orlikowski: Panowie zmierzyli się już na 25-leciu Raw i bez większych problemów zwyciężyli Gallows i Anderson. Nie sądzę, by po takiej dominacji stracili ją tak szybko, dlatego postawię właśnie na nich. Szkoda Revival, ale co zrobić? Taki już jest booking WWE.

Paweł Gniewosz – Gallows i Anderson

Bartosz Szewczyk – Gallows i Anderson

Michał Orlikowski – Gallows i Anderson

Singles Match – Open Challenge for US Title: Bobby Roode vs ???

Paweł Gniewosz: Przeciwnikiem Bobby’ego Roode’a może okazać się Jinder Mahal, chcąc zrewanżować się za przegrany finał na SmackDown. Pomimo tego Bobby Roode wygra. Federacja nie pozwoli na to, by Bobby Roode tak szybko stracił pas, a ta walka może spowodować rywalizację między tą dwójką.

Bartosz Szewczyk: Walka z wielkim potencjałem, który WWE może bardzo łatwo zmarnować. Wszyscy spodziewają się jakiegoś powrotu albo debiutu. Liczę na powrót Zigglera, a jak wyjdzie – zobaczymy, jednakże stawiam na Rooda i jakiś ciekawy feudzik na WM.

 Michał Orlikowski: Niby powrót Zigglera wydaje się tu logiczny, ale w kick-offie? Serio? Z drugiej strony Ziggler nie ma mocnej pozycji w WWE, więc federacji może nie robić to różnicy. Nie mam pojęcia kto może być rywalem Roode’a, więc nie będę tu prorokował, a jako zwycięzcę widzę tu Roode’a.

Paweł Gniewosz – Roode

Bartosz Szewczyk – Roode

Michał Orlikowski – Roode

2-out-3 falls Match for WWE SmackDown Tag Team Championship: The Usos (c) vs Benjamin i Gable

Paweł Gniewosz: Walka zapowiada się bardzo ciekawie, zwłaszcza, że odbywa się ona w nietypowej stypulacji. Zakończy się 2:1 dla obecnych mistrzów i co tu ja mogę jeszcze powiedzieć? Chyba po prostu oddam głos Bartkowi.

Bartosz Szewczyk: Szczerze mówiąc, Usosi mi się już przejedli i stawiam na zwycięstwo Gable’a i Benjamina. Chętnie zobaczyłbym coś nowego w dywizji tag teamów Smackdown i kto wie, może jakiś feudzik z Bludgeon Brothers w niedalekiej przyszłości?

Michał Orlikowski: Mi się nie przejedli. Jestem ich fanem, bo odwalają kawał dobrej roboty. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że są obecnie najlepszym tag teamem w WWE. Sądzę, że czas jednak na zmiany. Nie zrobią raczej z Benjamina drugiej Mickie James – On po prostu musi coś wygrać po powrocie do federacji, dlatego postawię tu na pretendentów.

Paweł Gniewosz – The Usos

Bartosz Szewczyk – Gable i Benjamin

Michał Orlikowski – Gable i Benjamin

Raw Tag Team Championship: Seth Rollins i Jason Jordan (c) vs The Bar

Paweł Gniewosz: Moim zdaniem pojedynek wygrają Cesaro i Sheamus. Ten tag team może bardzo dobrze rozpocząć drogę do WM i mogą zacząć ciekawą rywalizację z Balor Club. Przewiduję również rozpad Jordana i Rollinsa, co może powodować do mały ciekawy feud między nimi.

Bartosz Szewczyk: Walka mi kompletnie obojętna, aczkolwiek stawiam na Rollinsa i Jordana, ponieważ The Bar nie mają już za ciekawych segmentów. Mam tylko nadzieję, że nie rozpocznie się tu rywalizacja Setha i Jasona, ponieważ spekulacje chodzą, jakoby mieli oni walczyć ze sobą na WM, a myślę, że większość fanów nie chce widzieć tego pojedynku.

Michał Orlikowski: Nie mam pojęcia co myśleć o tej walce. Również jest mi obojętna tak samo, jak całe pseudo The Shield oraz pseudo Tag Team Jordana i Rollinsa. Niemniej jednak myślę, że jeszcze chwilę potrzymają te tytuły.

Paweł Gniewosz – The Bar

Bartosz Szewczyk – Rollins i Jordan

Michał Orlikowski – Rollins i Jordan

2 on 1 Handicap Match for WWE Championship: AJ Styles (c) vs Kevin Owens i Sami Zayn

Paweł Gniewosz: Tę walkę wygra obecny mistrz WWE – AJ Styles. Początek walki zdominuje team Owens & Zayn, ale po dłuższym okresie, Styles jednak da radę. W końcowej części walki kontuzja Kevina Owensa się pogłębi, przez co AJ Styles z łatwością wygra tę walkę.

Bartosz Szewczyk: Według mnie bardzo jednostronna walka. Pewna wygrana Stylesa, który zachowałby pas aż do WM. Liczę również na sprzeczkę Zayna i Owensa, która w przyszłości mogłaby się skończyć jakimś ciekawym feudzikiem.

Michał Orlikowski: Feud Owensa z Zaynem wisi w powietrzu, ale nie wiem jak to będzie. Wydaje mi się, że poznamy nowych mistrzów, ale mogę się mylić. Ciężka walka do wytypowania, ale pomimo przeczucia, postawię na rozum, a co za tym idzie – na Stylesa.

Paweł Gniewosz – AJ Styles

Bartosz Szewczyk – AJ Styles

Michał Orlikowski – AJ Styles

30-Man Royal Rumble Match: John Cena vs Randy Orton vs Shinsuke Nakamura vs Finn Balor vs Elias vs Big E vs Kofi Kingston vs Xavier Woods vs Aiden English vs Rusev vs Apollo Crews vs Titus O’Neil vs Bray Wyatt vs Matt Hardy vs Tye Dillinger vs The Miz vs Roman Reigns vs Baron Corbin

Pawel Gniewosz: Mój typ to Shinsuke Nakamura. Jest on obecnie stawiany jako zwycięzca przez bukmacherów i ja myślę podobnie. Nie widzę żadnego zawodnika z Raw, który mógłby wygrać ten pojedynek. Po Royal Rumble rozpocznie on rywalizację z AJ Stylesem, która zakończy się na WM wygrana Nakamury. Moim zdaniem wejdzie on jako 25 zawodnik.

Bartosz Szewczyk: Jedna z tych walk na które czekam w ciągu roku. Liczę na dużo powrotów, może kilka debiutów. Jednakże nad zwycięzcą tegorocznego RR Matchu można się długo zastanawiać. Zawodnik z brandu Raw odpada, ponieważ na WM mamy zobaczyć rzekomo walkę Reignsa z Lesnarem o pas Universal. Według mnie zwycięzcą będzie zawodnik ze SD, a dokładniej Baron Corbin. Długo nieobecny Lone Wolf ma naprawdę duży potencjał na bycie WWE Championem. Niestety moja teoria się raczej nie potwierdzi, ale warto zaryzykować.

Michał Orlikowski: Jakoś się nie nakręcam na ten Royal Rumble Match. Jedyne co możemy dostać ciekawego, to jakieś powroty. Obecnie zapowiedzianych jest 18 zawodników, co otwiera drogę właśnie do jakichś niespodziewanych postaci, jednak tutaj pójdę znów głosem rozsądku i postawię na Nakamurę.

Paweł Gniewosz – Nakamura

Bartosz Szewczyk – Baron Corbin

Michał Orlikowski – Nakamura

30-Women’s Royal Rumble Match: Sasha Banks vs Bayley vs Becky Lynch vs Alicia Fox vs Sarah Logan vs Ruby Riott vs Liv Morgan vs Sonya Deville vs Naomi vs Lana vs Carmella vs Dana Brooke vs Tamina Snuka vs Mickie James vs Natalya vs Nia Jax vs Asuka

Pawel Gniewosz: Pomimo tego, ze będzie to historyczny pojedynek, nie widzę w nim dużego potencjału. Zwyciężczynią okaże się Asuka, która jak dotąd jest niepokonana i zostanie tak aż do czasu WM. Znaczącą rolę w tym pojedynku mogą odegrać powracające zawodniczki. Jako dwie ostatnie zawodniczki przewiduję Asuke i Becky Lynch.

Bartosz Szewczyk: Pierwsze tego typu Royal Rumble. Mam wobec tego duże oczekiwania, ale pewnie WWE coś zepsuje. Wydawać by się mogło, ze wygrana Asuki jest pewniakiem, ale nie stawiam tutaj na Nią. Mój typ to Paige przez WWE podawana jako kontuzjowana, ale kto wie czy to nie marketingowa ściema. Myślę, że każdy chciałby zobaczyć Angielkę wchodzącą z numerem 30.

Michał Orlikowski: Teoretycznie powinna wygrać Asuka, ale w praktyce może to wyjść różnie. Rounda Rousey ucięła plotki na temat swojego kontraktu z WWE, ale może to być zwykły work. Myślę, że dostaniemy krótki segment MMA Horsewomen’s vs WWE Horsewomen’s, ale żadna z nich nie wygra. Zostają tutaj dwie opcje: Asuka i Paige. Mimo, że Angielka niby musi zakończyć karierę, to nadal w to nie wierzę i Ją właśnie stawiam jako faworytkę.

Paweł Gniewosz – Asuka

Bartosz Szewczyk – Paige

Michał Orlikowski – Paige

Triple Threat Match for WWE Universal Championship: Brock Lesnar (c) vs Braun Strowman vs Kane

Pawel Gniewosz: Jak podają media, ta walka ma być stosunkowo krotka. ale pomimo tego będzie pełna emocji. Obejrzymy w tej walce wiele akcji wysokiego ryzyka, np. zniszczenie stołu komentatorskiego. Moim zdaniem pojedynek wygra Braun Strowman, który potwierdzi swoja dominację w federacji. Tym samym rozpocznie on rywalizację z Romanem Reignsem, która zakończy się walką na WM.

Bartosz Szewczyk: Walka, która ma dostać mało czasu, ale nie oczekuję od niej dużo. Dominacja Lesnara i walka z Reingsem na WM. Strowman wykona pewnie kilka Powerslamów na stół ale to Kane zostanie przypięty przez Lesnara, przez co obroni on tytuł.

Michał Orlikowski: Naprawdę ktoś jeszcze wierzy w zwycięstwo Brauna? Teoretycznie po takiej dominacji powinien dostać tytuł, ale po raz kolejny sprowadzam Was na ziemię – to jest WWE. Tutaj rządzi idea walki Lesnar – Reings o Universal Championship i tak też będzie.

Paweł Gniewosz – Braun Strowman

Bartosz Szewczyk – Brock Lesnar

Michał Orlikowski – Brock Lesnar

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *