WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NOWE LEGENDY DODANE DO HALL OF FAME, NOWY KOMENTATOR NA RAW I WIĘCEJ!

Emocje po Royal Rumble powoli opadają, a my przygotowujemy dla was zbiór ciekawych informacji z Wrestlingowego świata. WWE na swojej oficjalnej stronie podało, że The Dudley Boyz, czyli Bubba Ray i D-von oficjalnie zostali zapowiedzeni na tegoroczne Hall Of Fame. Przypomnijmy, że na tą galę został również zapowiedziany Goldberg, który ma być  wprowadzany przez samego Paula Heymana. Dajcie znać kogo chcielibyście zobaczyć wprowadzającego Dudleyów. 

 

Oprócz ciekawych newsów o Hall Of Fame, dostaliśmy również potwierdzenie nowego komentatora brandu RAW. Będzie nim The Coach, czyli legendarny speaker i konferansjer. Jesteśmy ciekawi na czyje miejsce będzie on wpisany. Dużo mówi się tu o Bookerze T, a jak będzie-zobaczymy. 

 

Jak podaje strona The 434 na Wrestlemanii 34 ma dojść do dość ciekawego pojedynku z udziałem kobiet. Mianowicie Niki Bella ma zmierzyć się z jej siostrą-Brie, a cały feud miałby się rozpocząć już we wczorajszym Royal Rumble Matchu kobiet, na którym to Niki wyeliminowała Brie z zaskoczenia. Przebiegu zdarzeń możemy się spodziewać już na następnych tygodniówkach. Co myślicie o tej walce, czy miałaby ona duży potencjał, czy może widzielibyście siostry w zupełnie innej roli? Dajcie znać!

1 thought on “NOWE LEGENDY DODANE DO HALL OF FAME, NOWY KOMENTATOR NA RAW I WIĘCEJ!

  1. Dudleyów zdecydowanie powinni wprowadzić bracia Hardy. Jeśli chodzi o feud sióstr Bella, to raczej do niego nie dojdzie… chociaż

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *