WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

KANE KONTUZJOWANY, PAUL HEYMAN O ELIMINATION CHAMBERS MATCHU!

 

– Na dzisiejszym RAW doszło do walki Brauna Strowmana z Kanem w Last Man Standing Elimination Chamber Qualifying Matchu. Podczas tego starcia Braun po raz kolejny zaprezentował swoją siłę. Tym razem wywrócił on podest wraz ze stojącym na nim stole komentatorskim, miażdżąc Kane’a pod nim. Red Monster miał po tym incydencie problemy z oddychaniem, więc zawieziono go do najbliższej kliniki. Zanim jednak oceniono dokładnie jego stan zdrowia w izbie przyjęć, wyczołgał się on z ośrodka i do tej pory nikt go nie widział.

 

– Walka Brauna z Kanem nie była jedyną walką o miejsce w Elimination Chambers Matchu, którego stawką będzie możliwość walki z Brockiem Lesnarem na WrestleManii 34. Swoje walki wygrali kolejno Elias z Mattem „WOKEN” Hardym i John Cena z Finnem Balorem. Kilka słów co do ogłoszenia walki EC miał obecny manager Brocka Lesnara – Paul Heyman. Za pośrednictwem twittera udostępnił on następujący wpis:

„Chwale GM RAW za wykorzystanie pragnień publiczności co do wyłonienia pretendenta dla WWE Universal Championa na WrestleManii. To ironiczne, że gdy ktoś wygra Elimination Chamber, stanie w obliczu wyzwania, jakim będzie walka z moim klientem, jasnym i niebezpiecznym Brockiem Lesnarem!”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *