WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT 31.01.2018 – WYNIKI

Pierwsze NXT po NXT Takeover: Philadlephia właśnie się odbyło. Watro dodać, że całe show było organizowone na tej samej arenie gdzie było PPV dla żółtej tygodniówki.

 

  • Nikki Cross pokonała Lacey Evans

Ktoś kojarzy z was kojarzy Lacey? No nie. Więc wynik walki mógł wydawać się prosty. Kobieta reprezętująca SAnitY odniosłą szybkie zwycięstwo. Czy wygrana Cross może doprowadzić do małej podbudowy orzed zgarnięciem pasów NXT na następnej gali przez SAnitY? Wątpie, bo WWE da takiego rywala nawet Curtowi Hawkins’owi jakby nadal był w NXT żeby tylko zabić czas.

 

  • TM-61 pokonali Ealy Brothers

Powtórka walki kobiet tylko w dywizji męskiej oraz w Tag Teamie. Nie sądze, że był to zły pomysł. TM-61 oficjalnie wróciło do ringu więc przydałaby się im jakaś większa podbudowa. Co prawda, wymienianie się pasami przez 3 Tag Teamy zaczyna trochę nudzić. Póki co niech Undisputed Era trzyma te tytuły. Myślicię, że TM-61 dadzą radę zdobyć kiedyś pasy? Osobiście na to liczę.

 

  •  Roderick Strong pokonał Tyler’a Bate’a – Walka o miano pretendenta do tytułu United Kingdom.

Ta walka, nie była szybkim squash’em. Tą walkę naprawdę przyjemnie się oglądało. Co prawda wygrana Roderick’a jest dla mnie złym pomysłem. Uważam go naprawdę za dobrego zawodnika, ale pas UK powinien być broniony z zawodnikami z Wielkiej Brytanii. To samo np. Goldust w 205 Live. Oby nigdy, przenigdy Goldust nie wygrał pasa, bo dokopie lężący Brand (205 Live). Czy Pete Dunne straci pas na rzecz Strong’a? Ostatnio pokonał osobę która posiada 5 pasów, Austina Aries’a, więc może być ciekawie. Liczę jednak, że Pete Dunne nadal będzie posiadaczem tytułu dla Brytyjczyków.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *