WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

THE ROCK NIEOBECNY NA WRESTLEMANII, PLANY DLA FINNA BALORA I WIĘCEJ!

– The Rock będzie uczestniczył w dużym projekcie Disneya – „Jungle Cruise” który rozpocznie się w maju. Wrestling Inc informuje o wysokim koszcie ubezpieczenia aktorów i potencjalnej odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez obrażenia. Może powstrzymać go przed zrealizowaniem wstępnych planów WWE, jakimi miał być mecz wraz z Rondą Rousey przeciwko Stephanie McMahon i Triple H na WrestleManii 34.

– Sasha Banks, Nia Jax, Bayley, Mickie James i Sonya Deville są obecnie przypisywane jako pretendentki do walki z Alexą Bliss w pierwszym Elimination Chamber Matchu kobiet. Jeszcze nie wiadomo w jaki sposób będą wyłaniane zawodniczki, ale miejmy nadzieję, że dowiemy się tego na przyszłotygodniowym RAW.

– Według raportu na bodyslam.net, może dojść do konfliktu Balor Club vs. Miztourage, co może doprowadzić do walki o tytuł Interkontynentalny pomiędzy Finnem Balorem i The Mizem.

– Hulk Hogan był pod wrażenie sceny odegranej przez AJ Stylesa z Gene Okerlund na gali 25-lecia RAW, która został napisana specjalnie dla obecnego mistrz WWE. Warto zauważyć, że podczas tego proma AJ Styles wypowiedział charakterystyczne dla Hulka Hogana hasło „Let me tell you something”, co oznacza „Pozwól, że coś Ci wyjaśnię”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *