WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

REY MYSTERIO PROWADZI ROZMOWY Z WWE, KONTUZJA JORDANA, POWRÓT SAMOA JOE I WIĘCEJ!

– Wrestling Observer poinformował, że kontuzja Jasona Jordana wygląda gorzej niż początkowo zakładano. Jego problem z karkiem powoduje brak możliwości chwytu oraz uścisku, przez co między innymi Jason został wykluczony z ostatnich walk i odgrywał tylko poboczną rolę na zapleczu. Pojawiają się również informacje, że Jordan próbuje odpocząć i wyleczyć uraz, aby uniknąć operacji, która mogłaby wykluczyć go z akcji na conajmniej rok.

– Biorąc pod uwagę informacje z reklam Live Eventów marki WWE wiele wskazuje na to, że Samoa Joe powróci do akcji w połowie marca. Jeszcze kilka tygodni temu mówiono o tym, iż Joe może opuści Wrestlemanie 34, jednak na chwilę obecną jego występ jest niemalże pewny w stu procentach.

– Sytuacja na linii Mysterio – WWE zaczyna układać się coraz lepiej. Dochodzą nas słuchy jakoby Rey Mysterio miał wziąć udział w specjalnym turnieju emitowanym na WWE Network, przeznaczonym dla gwiazd Latynoskich.

– Pomimo wielu spekulacji w internecie na temat ponownego pojednania Romana Reignsa i Setha Rollinsa, federacja nie planuje dla nich nic na dłuższą metę. Jak dobrze wiemy już wkrótce Reigns ma stoczyć walkę o pas Universal. Natomiast Seth najprawdopodobniej rozpocznie rywalizację z Jasonem Jordanem bądź powracającym Deanem Ambrosem – o ile stan zdrowia obydwóch zawodników na to pozwoli. Jeśli żaden z nich nie będzie w stanie walczyć, Rollins pozostanie bez żadnej większej rywalizacji na największej ze scen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *