WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WYNIKI 205 LIVE – 7.02.2018

Zaczynamy od razu od walki Lince’a Dorado z Kalisto i trzeba przyznać, że walka naprawdę była świetna. Mocny opener tej gali, który pokazał jak powinna wyglądać ta dywizja. Wygrywa Kalisto przez pinfall, a po walce panowie pogratulowali sobie, a Lince dodatkowo ukłonił się Kalisto w geście uznania i pokazał mu na logo Wrestlemanii.

 

Po walce Nese przyszedł z Gulakiem do menagera 205 Live – Drake’a Mavericka, który ich trochę skrzyczał i zestawił przeciwko sobie w walce.

 

Walką wieczoru był dla wielu nawet dream match’em. Hideo Itami zmierzył się z Roderickiem Strongiem. Walka zawiodła. Za dużo było jakichś bezsensownych dźwigni, które spowalniały walkę. Samo starcie raczej przypominało walkę zawodników o posturze jakiegoś Johna Ceny czy Romana Reignsa niż kogoś z dywizji Cruiserweight. Opener powalił tą walkę pod prawie każdym względem. Wygrywa Strong, co jest dobre, gdyż lepiej nie przegrywać w debiucie.

 

Show kończy się widokiem tryumfującego Stronga. Mimo średniej walki wieczoru jestem w stanie pierwszy raz w życiu bardziej polecić tą tygodniówkę niż ostatnie wydanie SmackDown Live.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *