WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

DUŻA ZMIANA W WALCE O WWE CHAMPIONSHIP NA FASTLANE, TURNIEJ O NOWY PAS W RING OF HONOR!

 

– Po kontrowersyjnej walce na Royal Rumble pomiędzy mistrzem WWE AJ Stylesem, a Kevinem Owensem i Samim Zaynem, oczywistym było, że ta dwójka zażąda rewanżu. Na ostatniej niebieskiej tygodniówce doszło do walki o pretendenta do tytułu pomiędzy Samim i Owensem. Pojedynek zakończył się remisem, co zmusiło poniekąd GM SmackDown – Daniela Bryana do ustalenia Triple Threat Matchu. Shane McMahon również postanowił dołożyć swoją cegiełkę. Ogłosił, że na następnym SmackDown dojdzie do meczu Barona Corbina z Dolphem Zigglerem, a zwycięzca dołączy do Owensa, Zayna i Stylesa, więc walka zamieni się w Fatal Four Way Match.

„Nieoczekiwany koniec #SDLive z ogłoszeniem Triple Threat Matchu na Fastlane … Zamierzam uczynić go nieco bardziej interesującym. W przyszłym tygodniu: Baron Corbin vs. Dolph Ziggler. Zwycięzca zostaje dodany do pojedynku i uczyni go Fatal4Way o tytułu WWE.”

 

– Jakiś czas temu informowaliśmy Was, o powstaniu kobiecego pasa w federacji Ring of Honor, który nosi nazwę – Women of Honor. W ten weekend rozpocznie się turniej o ten właśnie tytuł. Dwa mecze pierwszej rundy odbędą się w Japonii 24 lutego, dzięki współpracy ROH z Stardom. Pierwszym meczem będzie Jenny Rose vs. Kagetsu, a drugim „The Icon of Stardom” Mayu Iwatani kontra HZK. Turniej 16-osobowy doprowadzi do dwóch walk półfinałowych na ROH’s Festival of Honor, które odbędą się w Nowym Orleanie 7 kwietnia. Data finałów nie została jeszcze ogłoszona.     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *