WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

REY MYSTERIO W NJPW, PLANY DOLPHA ZIGGLERA I WIĘCEJ!

Wczoraj na oficjalnym kanale NJPW na YouTube pojawił się bardzo ciekawy film. Mianowicie otrzymaliśmy krótkie wideo na którym ukazał się sam Rey. Ogłosił On tam, że po raz pierwszy zawalczy w New Japan Pro Wrestlingu, stawiając czoła Jushinowi Thunder Ligerowi. Pamiętamy, że ostatnio do NJPW zawitał Y2J – Chris Jericho, a tu już dostajemy informacje o nowej, debiutującej gwieździe. Walka odbędzie się 25 marca w USA. Niestety te informacje pokazują nam, że Rey nie ma w najbliższym czasie zamiaru podpisywać kontraktu z WWE i raczej nie zobaczymy go w niedalekiej przyszłości w federacji.

 

Jak podaje strona „Wrestling Observer Newsletter”, Dolph Ziggler podpisał nowy kontrakt z WWE. Kontrakt ten ma trzymać zawodnika w federacji jeszcze przez 2 lata. Przypomnijmy, Ziggler wszedł do ringu z numerem 30 podczas Royal Rumble Matchu. Daje nam to do zrozumienia, że federacja ma co do niego spore plany. Na następnym Smackdown Dolph Ziggler zmierzy się z Baronem Corbinem w meczy o miejsce w walce o pas WWE Championship z AJ Stylesem, Kevinem Owensem i Samim Zaynem. Według wielu serwisów Dolph pokona Corbina, a na Fastlane odbierze pas Stylesowi. Dajcie znać co o tym sądzicie. 

 

Jedna z zawodniczek Smackdown-Tamina ostatnimi czasy zmagała się z problemami, a mianowicie z rozdarciem rotatorów. Jest to bardzo poważna kontuzja która wyklucza zawodniczkę na co najmniej na 6 miesięcy. Przypomnijmy-Jeff Hardy zmaga się z taką samą kontuzją i jest już nieobecny od około 4 miesięcy. Informacje te mowią nam, że zawodniczki niebieskiej tygodniówki nie zobaczymy na Wrestlemanii 34.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *