WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NOWA ZAWODNICZKA W HALL OF FAME, DEBIUT BRIANA CAGE’A W IMPACT WRESTLING, POWRÓT BIG SHOWA!

 

WWE ogłosiło, że była WWE Womans Champion Ivory, zostanie wprowadzona w tym roku do Hall of Fame na gali w Nowym Orleanie przed WrestleManią 34. Jej walki mogliśmy oglądać w latach 1999-2005, w czasie których została 3-krotną zdobywczynią mistrzowskiego pasa kobiet. Dołączy ona do ogłoszonych wcześniej Dudley Boys oraz Goldberga.

 

Na ostatniej gali Impact Wrestling doszło do zmiany posiadacza Grand Championship. Drake stracił pas na rzecz Austina Ariesa. Na następnej tygodniówce dojdzie do ich rewanżu. Federacja ogłosiła również za pośrednictwem swojego profilu na twitterze, że na tej samej gali zadebiutuje długo wyczekiwana gwiazda przez fanów Impacta – „The Machine” Brian Cage

 

Big Show nie był widoczny w ringu WWE od walki z Braunem Strowmanem na RAW 4 września. Stoczyli oni walkę w stypulacji Steel Cage Match, w której Braun rzucił Showa na jedną ze ścian stalowej konstrukcji. Skutkami tych wydarzeń było uszkodzenie prawego biodra, które musiał poddać operacji. Dwa dni przed swoimi urodzinami, wstawił on wideo na twittera, na którym jeździł na rowerze i oznajmił, że powróci szybciej niż myślimy, jednak nie podał żadnej konkretnej daty. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *