WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 12.02.2018 – WYNIKI

Show kręciło się wokół fatal five-way matchu oraz walce John Cena vs. The Miz, obydwa starcia dotyczyły Elimination Chamber.

John Cena pokonał The Miza

Walka ta miała wyłonić zawodnika z numerem 1. Przegrany wchodzi pierwszy. Bo Dallas i Curtis Axel zostali „wyeliminowani” z okolic ringu. Cena przypiął Miza po AA z drugiej liny

The Revival pokonali Luke’a Gallowsa i Karla Andersona

Dawson and Wilder napadli Gallowsa i Andersona przed walką. Dawson przypiął Andersona po wykonaniu Shatter Machine.

Kurt Angle zapowiedział podpisanie przez Ronde Rousey jej kontraktu z Monday Night Raw na Elimination Chamber. Okazało się również że Jason Jordan ma kontuzję szyi i nie wystąpi na WrestleMani. Seth Rolins zapytał się Kurta jaka jest jego przyszłość. W odpowiedzi zastał dodany do fatal four-way o ostatnie miejsce w walce Elimination Chamber.

Bayley pokonała Sashe Banks

Bayley przypięła Banks po wykonaniu Belly-to-Bayley z drugiej liny. Po walce Nia Jax zaatakowała obie zawodniczki żeby udowodnić że jest w stanie pokonać Asuke na Elimination Chamber.

Sonya Deville i Mandy Rose pokonały Mickie James i Alexe Bliss

Po walce Absolution zaatakowało Mickie lecz Alexa znów ją uratowała.

Piosenka Eliasa została przerwana przez Brauna Strowmana który zagrał swoją piosenkę i później próbował zabić Eliasa na kontrabasie.

Roman Reigns pokonał Sheamusa

Reigns przypiął Sheamusa po skontrowaniu skoku z trzeciej liny Spearem.

Fatal Five-Way for the final Elimination Chamber spot: Seth Rollins i Finn Bálor wygrali razem, pokonując Bray’a Wyatta, Apollo Crewsa i Matta Hardy’ego

Wyatt oberwał powerbombem z 3 liny, a Ballor i Rolins przypieli go w tym samym czasie. Sędzia zgodził się na taki obrót spraw, pozostawiając innych w rozmyślaniach o tej walce.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *