WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN 13.02.18r. – WYNIKI

Show miała otworzyć walka Barona Corbina z Dolphem Zigglerem, ale niestety, gdy Dolph stał już w ringu to poza sceną Corbina zaatakowali Zayn i Owens, którzy po chwili weszli na scenę i zaatakowali także ShowOffa. Corbin próbował się odegrać, ale jego atak nic nie dał i szybko został pobity.

 
– Charlotte Flair pokonuje Sarę Logan przez pinfall
-Po walce przenosimy się na backstage gdzie Shane mówi Bryanowi, że rozmawiał z Dolphem oraz Corbinem i dostają oni solowe walki z Zaynem i Owensem, mogące im dać udział w walce o pas WWE w przypadku wygranej.

 
– Baron Corbin pokonuje Kevina Owensa i kwalifikuje się do walki o mistrzostwo WWE na Fastlane.

 
Po tej walce pojawia się Bobby Roode, który mówił, że chce być najlepszym mistrzem USA i ogłasza Open Challenge, ale jest ono przeznaczone tylko dla Ortona, który po chwili pojawia się w ringu, lecz zaraz pojawia się Mahal, lecz po chwili ich bezsensownego gadania jeden z braci Singh dostaje RKO, a Mahal wymierza obydwu zawodnikom Khallas, po czym wychodzi z ringu.

 
Po tej walce pojawiają się The New Day, którzy chcą zrobić konkurs jedzenia naleśników. Niestety przerywają im Benjamin i Gable, którzy niszczą całą imprezę. Po tym mamy walkę tag teamową pomiędzy oboma drużynami, z której zwycięsko wychodzi The New Day.

 
Dolph Ziggler pokonuje Samiego Zayna, a więc walka o pas WWE będzie fatal 5-way matchem.

 

Całe show kończy się widokiem triumfującego Dolpha Zigglera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *