WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT 14.02.18 – WYNIKI

  • Pete Dunne pokonał Roderick’a Strong’a

Bardzo dobry opener żółtej tygodniówki. Walka była wyposażona w ciekawe momenty w ringu jak i poza nim. Było dużo kickout”ów od obu stron co ciągle trzymało napięcie. Ostatecznie „Bruiseweight” pokonał Stronga, udowadniając fanom, że to on jest godnym posiadaczem tytułu United Kingdom.

  • Przemówienie Aleister’a Black’a

Do ringu w czarnym garniturze wszedł Aleister. Przypomnijmy, że na NXT Takeover: Philadelphia pokonał Adama Cole’a po naprawdę dobrym pojedynku. Tommy Zaczął mówić o tym, jak bardzo potrzebuje tytułu głównego NXT, ale niespodziewanie przerwał mu Killian Dain. Powiedział to samo, ale z groźba do Aleister’a. Czyżby Holenderski Zawodnik miał zacząć feud z SAnitY? Tego się dowiemy niebawem.

  • TM-61 pokonali Duckworth’a & Jon’a Skyler’a

Walka jest nadal tą która ma promować TM-61 po powrocie, więc nie dziwi mnie ich wygrana. Moim zdaniem jest to podbudowa przed wygraną ich w Dusty Rhodes Tag Team Classic. Liczę, że to da im zielone światło po tytuły Tag Team NXT.

  • Shayna Baszler pokonała Ember Moon poprzez dyskfalifikacje – NXT Womens Championship 

Walka o pas kobiet była bardzo ciekawa. Większość odbywała się poza ringiem. Ręka Ember nadal była głównym Celem Shayna’y i ciągle ją atakowała. Baszler zbliżałą się do ekstremalnego ataku, ale Kairi Sane uratowała mistrzynie. Najprawdopodobniej dostaniemy walke trzech pań o pas w najbliższych tygodniach.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *