WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ŻĄDANIA HULKA HOGANA WOBEC NJPW, ZMIANY W GALACH PPV, WALKA ELLSWORTHA W NWA

Legenda WWE Hulk Hogan otrzymał od NJPW propozycję wystąpienia na Wrestle Kingdom 12 PPV. Hogan miał wystąpić jako honorowy członek Bullet Club. Kwota absurdalnie wysokie żądanie za występ (750,000$) sprawiła, że organizacja natychmiast wycofała się z pomysłu. Sama Legenda nie była tęż zbytnio przekonana do tego pomysłu:

„I’m about ready to jump on a plane and fly to Japan and get involved with that Bullet Club, man. I’m so excited about those kids.”

 

Jak podaje Wrestling Observer, WWE szykuję się na wprowadzenie zmian w galach PPV. Zmiany miałyby zacząć się wraz z galą Backlash, która odbędzie się szóstego maja. Event ten miał być dla brandu RAW, lecz zmiany zniosłyby ten podział oraz wydłużyłyby galę do 5 godzin (godzina kick-off i 4 godziny gali głównej). W tym przypadku na galach PPV nisko szczeblowi zawodnicy nie będą mieli czasu antenowego.

 

W poprzednią niedzielę (11/02/2018) odbyła się gala federacji NWA, podczas której James Ellsworth wyzwał do walki NWA Heavyweight Champion, czyli Nicka Aldisa. Sam Nick od zdobycia tytułu nie przegrał ani razu. James oczywiście przegrał pojedynek, lecz zyskał on w oczach fanów, pokazując, że nie boi się wyzwań. Cały przebieg walki oraz segmentu z udziałem byłej gwiazdy WWE znajdziecie na kanale Youtube NWA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *