WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

CHEAT2WIN #4

– Po dość długiej nieobecności serii Cheat2Win na stronie powracam. W dzisiejszym artykule z serii Cheat2Win przedstawię wam dalsza Historię Eddiego w WCW i stajnię LWO!

LATINO WORLD ORDER

– W dniu 09 marca 1998 roku na odcinku Nitro, bratanek Eddiego –  Chavo Guerrero pokonał Booker T. Po walce, Guerrero zaatakował Chavo aby dać mu nauczkę.  12 marca na odcinku Thunder pokonał jego bratanka w meczu i zmusił go, by ten stał się jego „niewolnikiem”. Na Uncensored, Chavo został zmuszony do wsparcia Guerrero. Guerrero przegrał po otrzymaniu Dropkick’a. Po tym Guerrero i Chavo rywalizowali z Ultimo Dragon. Chavo przegrał z Ultimo Dragon na wiosennym Stampede. Na Slamboree, Guerrero pokonał Ultimo pomimo obecności Chavo. Po meczu Chavo pocałował Eddiego i zaczął wykazywać dziwne zachowania. Na The Great American Bash po walce Eddiego został ustalony match Hair vs. Hair na Bash at the Beach, który wygrał Guerrero.

Mimo sukcesów i popularności, Guerrero  był sfrustrowany, gdyż nie otrzymał walki o pas. Guerrero zażądał od Prezesa WCW Ericka Bischoffa aby dał mu podwyżkę z powodów rodzinnych. Bischoff odpowiedział Eddiemu rozlewając na niego kawę. Wściekły Eddie zażądał, aby Bischoff rozwiązał z nim kontrakt na Nitro. Guerrero następnie opuścił firmę na okres kilku miesięcy. Guerrero później powrócił do federacji, co prowadziło do przekonania, że ​​może źle wypowiadać się o federacji. Guerrero później zaprzeczał na DVD podczas „Poniedziałkowej Wojny”. Później pozwolił Bryanowi Adamsowi przypiąć go.

Na ekranie, Guerrero zareagował na działania Bischoffa poprzez utworzenie Latino World Order.  Grupa była odpowiedzią na „odmowy” Bischoffa, na podpisywanie kontraktów z latynoskimi zapaśnikami.

LWO powstało w październiku, kiedy Guerrero powrócił do WCW. Guerrero stanął z Kidmanem w meczu o WCW Cruiserweight Championship, lecz Rey Mysterio zaingerował i pomógł Kidmanowi wygrać pas.  Później grupa LWO przestała istnieć.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *