WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SETH ROLLINS O GAUNTLET MATCHU, NOWE PPV IMPACT WRESTLING, SKRÓCENIE RINGNAME’U ZAWODNIKOWI RAW!

 

– Na ostatnim RAW doszło do dawno niewidzianego w WWE pojedynku – Gauntlet Match. Jednym z dwóch pierwszych zawodników, którzy wkroczyli do ringu, był Seth Rollins. Wyeliminował on Romana Reignsa oraz John’a Cene. Przegrał jednak z Eliasem. Ustanowił on rekord, wytrzymując na ringu ponad godzinę (dokładnie 1h 05m). Seth postanowił podzielić się swoimi emocjami po tym starciu na twitterze:

Są takie noce, kiedy przypominam sobie, dlaczego zakochałem się w profesjonalnym wrestlingu. Dziękuję osobom, z którymi dzieliłem dziś wieczorem ring. To było naprawdę wyjątkowe. Wyznaczyłem granice.

– Federacja Impact Wrestling ogłosiła za pośrednictwem twittera, że powstanie nowa gala, która będzie nosić nazwę Redemption. PPV ma się odbyć 22 kwietnia w Orlando na Florydzie.

Apollo Crews przestanie używać tego ringname’u, ponieważ federacja postanowiła skrócić ją do samego „Apollo”. To nie pierwsza taka zmiana w WWE. Wcześniej zostały zmienione nazwy takich zawodników jak: Cesaro, Big E, Elias, czy Rusev (wcześniej Antonio Cesaro, Big E Langston, Elias Samson i Alexander Rusev).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *