WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

LUCHA UNDERGROUND SEASON 4, WALKA O ROH WORLD CHAMPIONSHIP, TURNIEJ O WWE CRUISERWEIGHT CHAMPIONSHIP!

 

– W październiku 2017 roku zakończył się 3 sezon Lucha Underground. Po 4 miesięcznej przerwie, federacja zaczyna kręcić nowy sezon. Od piątku zaczną się nagrywki w innej lokalizacji niż zazwyczaj. Tapingi przeniosą się ze „Świątyni Lucha Underground” w Boyle Heights w Los Angeles do magazynu, który jest częścią Union Central Cold Storage przy Industrial Street w centrum Los Angeles. Jest to spowodowane tym, iż w nowej lokacji pomieści się większa publiczność.

 

– Federacja Ring of Honor ogłosiła, że na gali ROH 16th Anniversary PPV dojdzie do starcia o tytuł mistrzowski ROH pomiędzy obecnym Championem, Daltonem Castle, a jednym z najdłużej posiadającym ten pas zawodnikiem, Jayem Lethalem. Ten event ma się odbyć 9 marca w Las Vegas.

Lethal wygłosił krótkie promo dotyczące ich walki:

Spójrz na moją historię, Dalton, spójrz na to, co zrobiłem. Popatrz na ludzi, których pokonałem! Pokonałem Jaya Briscoe, kiedy był nie do pokonania, w ciągu jednego dnia pokonałem dwie osoby. Zostałem upokorzony, wylądowałem w szpitalu, ogoliłem głowę. I zrobiłem to dla tej chwili, jeszcze raz zostanę mistrzem świata Ring of Honor.

 

– Od kiedy Enzo Amore został zwolniony z federacji, na gali 205 Live trwa turniej o WWE Cruiserweight Championship, którego finał ma się odbyć na WestleManii 34. Do zakończonej w tym tygodniu pierwszej rundy przystąpiło 16 zawodników z fioletowej tygodniówki. W następnym etapie weźmie udział pozostała ósemka, czyli: Cedric Alexander, TJP, Mustafa Ali, Drew Gulak, Roderick Strong, Mark Andrews, Buddy Murphy i Kalisto. WWE ujawniło wraz z poznaniem ćwierćfinalistów drabinkę turniejową. Tak się ona prezentuje:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *