WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 20.02.2018 – WYNIKI

Show kręciło się wokół six-woman tag team match oraz starć solowych czterech z pięciu uczestników Fatal Five-Way na Fastlane.

Smackdown rozpoczęło się od wywiadu Renee Young z AJ Stylesem na temat nadchodzącego Fatal Five-Way na Fastlane. Stylesowi przerwali Baron Corbin i Kevin Owens. Shane McMahon zainterweniował i ustanowił walki Corbin kontra Styles w Main Event oraz Owens kontra Ziggler już teraz.

Kevin Owens pokonał Dolpha Zigglera

Ziggler został rozproszony przez Samiego Zayna, przez co Owens mógł wykonać Superkick w tył głowy i zakończyć pojedynek.

Jinder Mahal przedstawił listę Bobbiego Rooda top 10 zawodników na SD. Roode był na pierwszej pozycji, a na liście nie było Ortona. Roode wstawił się w ringu, a Mahal próbował go nastawić przeciwko Ortonowi. Orton przybył na arenę i razem z Roodem zaatakowali Mahala. Następnie Orton chciał wykonać RKO na Roodzie, lecz ten obrócił to w Glorious DDT. Kiedy Roode świętował, Mahal wykonał na nim Khallas.

Ruby Riott, Liv Morgan i Sarah Logan pokonały Becky Lynch, Charlotte Flair i Naomi

Riott wykonała Riott kick na Becky a następnie przypięła ją zgarniając zwycięstwo dla swojej drużyny.

W szatni Sami Zayn powiedział Kevinowi Owensowi że jeśli dojdzie do ich starcia na Fastline, on go pokona, przypnie, i pojedzie na WrestleManie jako WWE Champion.

Smackdown Tag Team Championship No. 1 Contender Match: New Day pokonali Chada Gable i Sheltona Benjamina

Xavier Woods przypiął Benjamina po wykonaniu sliding knee.

The Bludgeon Brothers pokonali Eduardo Especiala i Norvilla Rogersa

Rowan przypiął Rogersa po tym jak Bludgeon Brothers wykonali ich double-team powerbomb finisher.

AJ Styles pokonał Barona Corbina

Był to non-title match. Styles wygrał przez przypięcie po wykonaniu Phenomenal Forearm. Po walce Zayn i Owens zaatakowali Stylesa, a następnie próbowali go położyć na stole komentatorskim, lecz przerwał im Corbin, wykonując na nich End of Days.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *