WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

AKTUALIZACJA STANU ZDROWIA JEFFA HARD’YEGO, KONTUZJA GWIAZDY NXT.

W tym tygodniu Jeff Hardy udał się do Birmingham w celu konsultacji z lekarzami co do jego stanu zdrowia. Serwis PWInsider informuje, że Jeff zapewne powróci jeszcze do ringu, ale nie wiadomo dokładnie kiedy to nastąpi. Przypomnijmy. Jeff Hardy zmagał się z kontuzją od „Great Balls of Fire”, kiedy to walczył wraz ze swoim Tag Team partnerem Mattem Hardym w Iron Man matchu, o pasy Tag Team RW, przeciwko The Bar, a odszedł z WWE w pażdzierniku ubiegłego roku. Mamy nadzieje na bardziej szczegółową analizę co do stanu jego zdrowia, bo zapewne wszyscy chcemy zobaczyć Hardy’ego na Wrestlemanii. 

 

Na ostatnim Live Evencie od NXT doszło do mało ciekawego zdarzenia. Mianowicie w meczu o NXT Women’s Championship matchu doszło do kontuzji rywalki Ember Moon-Bianki Belair. Cała sytuacja nie wyglądała może groźnie, ale dostaliśmy potwierdzenie iż Bianka doznała urazu szyi. Poniżej nagranie z całego zajścia: 

 

Przypominamy, że już w tę niedzielę odbędzie się Elimination Chamber, które możecie obejrzeć w naszej zakładce NA ŻYWO. Kickoff ma się zacząć o godzinie 00:00, a gala główna o 01:00. Zapraszamy również do zapoznania się z KARTĄ WALK tej gali, oraz postawienia zakładów w TYPERZE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *