WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RONDA ROUSEY W PERFORMANCE CENTER, AJ STYLES O WPROWADZENIU JEFF’A JARRETT’A DO HALL OF FAME!

 

– Według różnych źródeł Ronda Rousey zakończyła nagrywki swoich ról w filmie, które odbyły się w Kolumbii. Była ona widziana w Performance Center w Orlando na Florydzie w poniedziałek i wtorek. Została ona zauważona również w siedzibie WWE w Stanford, Connecticut.Prawdopodobnie dogadywała szczegóły kontraktu. Jak wszyscy wiedzą, Ronda na się pojawić na niedzielnej gali Elimination Chamber, na którym dojdzie do podpisania umowy z czerwoną tygodniówką.

 

– WWE opublikowało wideo, w którym AJ Styles wypowiedział się na temat dołączenia Jeff’a Jarrett’a do elitarnej grupy, czyli WWE Hall of Fame:

Kiedy usłyszałem, że Jeff Jarrett został wprowadzony do Hall of Fame WWE, byłem bardzo podekscytowany. Jestem nim tak bardzo podekscytowany. Posłuchaj, Jeff zaczynał w WWE. Było jeszcze kilka innych rzeczy, ale WWE jest miejscem, gdzie się wyrobił. Dużo pracowałem z Jeffem. Jeffa osobiście poznałem i bardzo dużo dla mnie zrobił. Nie mogę się powstrzymać od podekscytowania i jestem dumny, że trafi do WWE Hall of Fame.

 

Przypominamy, że już w tę niedzielę odbędzie się Elimination Chamber, które możecie obejrzeć w naszej zakładce NA ŻYWO. Kickoff ma się zacząć o godzinie 00:00, a gala główna o 01:00. Zapraszamy również do zapoznania się z KARTĄ WALK tej gali, oraz postawienia zakładów w TYPERZE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *