WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WIELKIE SŁOWA ROMANA REIGNSA, NOWY TAG TEAM NA LIVE EVENCIE!

Roman Reigns w wywiadzie z CBS Sport powiedział, że jeśli dostanie szanse to zakończy na stałe porachunki z Brockiem Lesnarem, które zaczął na Wrestlemanii 31. Są to bardzo ciekawe słowa, zważając na to, że już jutro stoczy on pojedynek w stypulacji Elimination Chamber o starcie właśnie z Brockiem Lesnarem na tegorocznej Wrestlemanii. Jak myślicie czy Reigns wyjdzie z tego zwycięsko i dokona klęski „Bestii”? Chcielibyście zobaczyć”Big Doga” w evencie WM 34? Dajcie znać!

 

Na ostatnim Live Evencie od RAW zobaczyliśmy bardzo ciekawy pojedynek. Mianowicie członkowie The Bar zmierzyli się z Sethem Rollinsem i co ciekawe nie Romanem Reignsem, a Finnem Balorem. Dokładnie tak Seth połączył siły z Irlandczykiem tylko po to aby pokonać Sheamusa i Cesaro. Bardzo ciekawa decyzja ze strony WWE, bo jak wiemy już jutro ta dwójka wejdzie razem do ringu, aby walczyć o main event Wrestlemanii 34. Jesteśmy ciekawi czy stworzą jakiś krótkotrwały tag team, na same Elimination Chamber. Co o tym sądzicie? Zapraszamy do udzielania swoich opinii.

 

Przypominamy, że już w tę niedzielę odbędzie się Elimination Chamber, które możecie obejrzeć w naszej zakładce NA ŻYWO. Kickoff ma się zacząć o godzinie 00:00, a gala główna o 01:00. Zapraszamy również do zapoznania się z KARTĄ WALK tej gali, oraz postawienia zakładów w TYPERZE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *