WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

DUSTY RHODES TAG TEAM CLASSIC POWRACA, DEBIUT RICOCHETA!

 

– Główny menedżer NXT, William Regal, ogłosił powrót Dusty Rhodes Tag Team Classic w tym tygodniu i ujawnił, że mecze rozpoczną się 7 marca na NXT. Zwycięzcy turnieju zmierzą się z Undisputed ERA’s (Bobby Fish i Kyle O’Reilly) o Tag Team NXT Championship na TakeOver: New Orleans. Odbyły się dotychczas 2 takie turnieje. W 2015 roku w finale Finn Balor i Samoa Joe pokonali Barona Corbina i Rhyno na NXT TakeOver: Respect. W 2016 The Authors of Pain pokonali TM-61 (Nick Miller i Shane Thorne) na NXT TakeOver: Toronto.

Osiem najlepszych tag teamów żółtej tygodniówki staną na przeciw siebie w owym turnieju. Pary walk będą wyglądać następująco:

– Heavy Machinery (Otis Dozovic i Tucker Knight) vs Street Profits (Angelo Dawkins and Montez Ford)

– TM-61 (Nick Miller i Shane Thorne) vs The Authors of Pain (Akam i Rezar)

– Riddick Moss i Tino Sabbatelli vs SAnitY (Eric Young i Alexander Wolfe)

– Oney Lorcan i Danny Burch vs Moustache Mountain (Tyler Bate i Trent Seven)

WWE.com udostępniło również drapinkę, po której zawodnicy będą się wspinać:

 

– Wielu fanów wrestlingu oczekuje na oficjalny debiut Ricocheta w WWE TV. Utytułowany zawodnik scen niezależnych dostał możliwość walki na NXT Live Evencie w Kanadzie. Na poniższym filmiku widać jak żywo publiczność NXT powitała gwiazdę, która niedługo powinna zadebiutować na głównej gali.

Ricochet postanowił po walce pochwalić się swoimi odczuciami po walce:

Wiedziałem, że będzie fajnie, zabawnie i niesamowicie, ale nie wiedziałem że będzie to aż tak bardzo niesamowite. To jest dopiero początek. Będzie jeszcze lepiej!

 

Przypominamy, że już w tę niedzielę odbędzie się Elimination Chamber, które możecie obejrzeć w naszej zakładce NA ŻYWO. Kickoff ma się zacząć o godzinie 00:00, a gala główna o 01:00. Zapraszamy również do zapoznania się z KARTĄ WALK tej gali, oraz postawienia zakładów w TYPERZE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *