WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

IMPACT WRESTLING VS LUCHA UNDERGROUND!

 

IMPACT Wrestling ogłosiło dzisiaj wspólną promocję wraz z Luchą Underground podczas weekendu WrestleMania w Nowym Orleanie w Los Angeles. Zawodnicy IMPACT Wrestling staną w szranki z gwiazdami Lucha Underground, w piątek, 6 kwietnia podczas WrestleCon. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo dzięki platformie Twitch, z którą IMPACT Wrestling związał się jakiś czas temu. Na kanale TNA na Twichu zostanie udostępnione ponad 10 godzin oryginalnych treści, od 6 do 8 kwietnia, w tym ekskluzywne podcasty i filmy zza kulis.

Ed Nordholm, prezes IMPACT Wrestling:

Jesteśmy podekscytowani i zaszczyceni, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z AAA oraz Twitchem na rzecz tej przełomowej współpracy z Luchą Underground. Obszerne relacje z WrestleCon będą transmitowane na żywo przez cały weekend na oficjalnym kanale Twitcha w IMPACT Wrestling, to sprawi, że fani będą mieli możliwość interakcji ze swoimi ulubionymi gwiazdami.

Dorian Roldán, dyrektor generalny Lucha Underground:

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z IMPACT Wrestling na tak wyjątkowym wydarzeniu. Jesteśmy także bardzo zadowoleni możliwością dojścia zawodników Lucha Underground do fanów na WrestleCon po raz pierwszy w historii. Uważamy, że jest to świetna okazja zarówno dla IMPACT Wrestling, jak i Lucha Underground, aby stworzyć wspaniałe show dla wszystkich fanów wrestlingu, którzy będą w Nowym Orleanie.

Z federacji Impact Wrestling! udział mają wziąć takie gwiazdy jak: Austin Aries (obecny IMPACT World Champion ), Alberto El Patron, Eli Drake, Moose, Eddie Edwards, LAX, oVe i Sami Callihan, Trevor Lee i „The Machine” Brian Cage. Dywizje Knockouts będą reprezentować Allie, Rosemary i Taya Valkyrie. Lucha Underground ma wystawić takich zawodników jak Pentagon, Fenix, King Cuerno, Drago, Aerostar, Killshot, Matanza, The Mack, Jack Evans.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *