WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT 28.02.2018 – WYNIKI

  • Velveteen Dream pokonał Tyler’a Bate’a

Ta walka była bardzo imponująca. Nie spodziewałem się takiego dobrego pokazu umiejętności w openerze gali. Były mistrz U.K niestety odniósł porażkę, co w oczach fanów może pomniejszyć jego sznase w turnieju upamiętniającym Dusty’ego Rhodes’a.

  • Adam Cole pokonał Cezara Bononi.

Pojedynek był ciekawy, jednak nie chodzi tu o obijanie się pięściami, tylko o początek. Lider Undisputed Ery zaproponował Cezarowi dołączenie do niego, Kyle’a O’Reilly’ego oraz Bobby’ego Fish’a. Adam nie chciał za długo czekać na odpowiedź i zaatakował swojego rywala. Nie obeszło się rozproszenia przez mistrzów Tag Team i Cole przejął inicjatywę nad walką, wykonał Superkick, następnie uderzył kolanem w swojego rywala i odliczył go do trzech.

  • Shayna Baszler pokonała Kairi Sane.

Była zawodniczka UFC obrała podobną taktykę jak w walce z Ember Moon na NXT Takeover : Philadelphia. Atakowała rękę Kairi. Japońska zawodniczka próbowała się bronić, niestety Shayna to za duży kaliber, co poskutkowało porażce piratki.

  • Promo mistrza NXT, Andrade „Cien” Almas’a.

Do ringu wszedł człowiek, który zakończył karierę Johnny’ego w NXT tydzień temu. Właśnie ten temat poruszył. Mówił o starciu z Gargano, o tym jak z nim wygrał. Do czasu.

  • Brawl Killian’a Dain’a z Aleister’em Black’iem.

Andrade wychodząc z ringu, usłyszał Theme Song Aleister’a. Black pojawił się w ringu. Nagle na arenie rozbrzmiała muzyka wejściowa Killian’a. Wszedł on do ringu i zaatakował Black’a. Holender próbował się bronić, ale tym razem Dain okazał się silniejszy. Na stage’u mieliśmy widok śmiejącego się Almasa z Zeliną Vegą. Tym widokiem zakończyliśmy NXT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *