WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

TOP 10 KOBIET TYGODNIA Z UWZGLĘDNIENIEM ELIMINATION CHAMBER

Witam was w pierwszym moim zestawieniu najlepszych kobiet tygodnia. Będę tutaj uwzględniał ich progres oraz to co w danym tygodniu zrobiły lub osiągnęły, a więc zaczynajmy.

10. Kairi Sane

Kairi Sane znalazła się na tej liście tylko z tego powodu, że po prostu nie było nikogo lepszego do niej w tym tygodniu, kto mógłby ją tutaj zastąpić. Nie wiem co myśleli ludzie bookujący jej walkę z Baszler, gdyż to co tam zrobili nie miało sensu. Kairi jak zwykle walczyła świetnie, jednakże osoba, która znana była z wyjątkowej wytrzymałości pada po około pięciu sekundach od dźwigni Baszler, a przypomnę tylko, że podczas turnieju Mae Young Classic Kairi wytrzymała dźwignię Baszler przez kilka, ale minut. Do tego wytrzymała Torture Rack od Billie Kay, który również był dosyć długi, a tutaj odklepuje jak jakiś Slater. Oj, panie Tryplaku kolejny kobiecy talent nam zaprzepaszczasz.

9. Ruby Riott

Ruby Riott na 9 miejscu z podobnego powodu co Sane. Jej walka była mocno średnia, ale wygrana co pozwoliło jej wyprzedzić Sane w tym zestawieniu i nie być na ostatnim miejscu.

8. Shayna Baszler

Shayna Baszler nie jest już w zestawieniu tylko z tego powodu, że nie było lepszych, ona jest tutaj, bo zasłużyła. Zrobiła progres ogromny, a jej walka wyglądała zjadliwie. Do tego jeszcze pokonała Kairi Sane, która była niepokonana od około siedmiu miesięcy.

7. Nia Jax

Nia Jax stworzyła dosyć dobry pojedynek, oraz jest osobą, która już od dawna z Asuką nie wypadła aż tak dobrze. Pokazała dużą klasę i charyzmę. Wykorzystano jej rozmiary i została pokazana jako ta silna. Zdecydowanie zasłużone siódme miejsce.

6. Sasha Banks

Sasha Banks nie pokazała nic szczególnego w tym tygodniu. Zrobiła po prostu swoje i stąd szóste miejsce.

5. Asuka

Asuka wygrałą dwie walki od niedzieli, a pojedynek z Nią był naprawdę doby. Miejsce w pierwszej piątce nie jest więc tutaj dużym zaskoczeniem.

4. Bayley

Na Elimination Chamber pokazała dobre show. Była tam drugą najjaśniejszą postacią. Najlepsza z nich znajduje się na pierwszym miejscu w tym zestawieniu. Pokazała nam w tym tygodniu kawał dobrego wrestlingu i naprawdę robi duży progres w ostatnim czasie. Stąd jej dzisiejsza, wysoka pozycja.

3. Alexa Bliss

To miejsce jest tylko za samo zwycięstwo w historycznym Elimination Chamber. W samej walce wypadła naprawdę słabo, a potem uniemożliwiła sobie wyższe miejsce w zestawieniu na wskutek porażki na poniedziałkowym RAW. Naprawdę jeśli Bayley lub Mickie James odebrałyby jej ten tytuł to naprawdę nie miałbym nic przeciwko temu.

2. Ronda Rousey

Ronda mnie osobiście pozytywnie zaskoczyła. Jej zachowanie na Elimination Chamber pokazało, że może być ona zawodniczką z charakterem, czymś czego teraz potrzeba WWE do rozruszania dywizji. Naprawdę kobietom potrzeba zawodniczki z charakterkiem Steve’a Austina oczywiście w granicach PG. Takie coś mogłoby dać dużo dywizji i oby tak dalej.

1. Mickie James

Kobieta uratowała wręcz Elimination Chamber. Rozruszała całą walkę i dała mocny impuls do działania innym zawodniczkom. Pokazuje, że dalej ma dobrą formę mimo wieku i może pokazać nam jeszcze naprawdę wiele. Żałuję, że nie dostała jeszcze swojego siódmego tytułu, ale może jeszcze kiedyś takowy zdobędzie. SmackDown na spokojnie mogłoby jej dać tytuł dla pokazania co jeszcze potrafi.

Dziękuję za przeczytanie i zaprasszam na przyszłe zestawienia.

1 thought on “TOP 10 KOBIET TYGODNIA Z UWZGLĘDNIENIEM ELIMINATION CHAMBER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *