WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

KONTUZJA REYA MYSTERIO, RICH SWANN NA BACKSTAGE’U LUCHA UNDERGROUND, BABATUNDE AIYEGBUSI POKAZUJE KILKA RUCHÓW!

Jak podaje „Wrestling Observer” Rey Mysterio został kontuzjowany. Dokładniej chodzi tu o rozdarcie bicepsów. Kontuzji tej miał się nabawić wczorjaszej nocy na wystawie Northeast Wrestling. Jest to bardzo smutna informacja zważając na zbliżającą się Wrestlemanię i prawdopodobny mecz z Johnem Ceną. Ostatni raz Meksykanina widzieliśmy na gali Royal Rumble 2018, ale spekuluje się iż zmierzy się z Johnem Ceną na tegorocznej Wrestlemanii. Będziemy informowali was na bieżąco o stanie zdrowia zawodnika.

 

Jak pamiętamy były zawodnik 205 live Rich Swann został ostatnio oczyszczony z zarzutów rzekomego znęcania się nad żoną. Oczywiście nie upoważnia go to jeszcze do powrotu na ring WWE, ale dowiadujemy się ciekawych informacji. Mianowicie Swann był widziany na backstage’u meksykańskiej federacji-Lucha Underground. Jak myślicie czy oznacza to powrót Richa w korzenie WWE, czy może do zupełnie innej federacji? Dajcie znać.

 

Na ostatnim live-evencie od NXT polski futbolista-Babatunde Aiyegubusi, który nie tak dawno podpisał kontrakt z właśnie tą federacją pokazał nam kilka ruchów. Filmik z wszystkimi akcjiami macie tutaj.

 

Przypominamy o możliwości oglądania gal PPV oraz tygodniówek NA ŻYWO w naszej zakładce z transmisjami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *