WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WWE TOP 10 – NAJSILNIEJSI WRESTLERZY

Top 10 red 3d realistic paper speech bubble isolated on white

WWE pełne jest niesamowitych akcji efektownych akcji. Do wykonania wielu z nich często potrzebna jest nadludzka siła. Dziś przyjrzymy się 10 najsilniejszych postaci w WWE.

(Dla utrzymania waszej uwagi pozwolę sobie pominąć Marka Hendrego, który wielokrotnie pobijał światowe rekordy udowadniając swoją siłę.)

#10 – Jinder Mahal

Wielu może się ze mną nie zgodzić, lecz wystarczy tylko spojrzeć na muskulaturę tego zawodnika by wiedzieć że swoje potrafi wycisnąć.

#9 – Kane

Gabaryty „ulubionego demona diabła” mówią same za siebie. Jeżeli komuś to nie starcza wystarczy spojrzeć na liczne Chokeslamy wykonywane przez niego.

#8 – Nia Jax

Jedyna kobieta na liście i nie ma co się dziwić. Nia wielokrotnie rzucała przeciwniczkami jak szmacianymi lalkami potwierdzając swoją dominację.

#7 – Sheamus

Celtycki wojownik ma parę i to widać. Wystarczy tylko spojrzeć na firmowe kopnięcie „Brogue Kick” które z miejsca powalało przeciwnika a nawet było przez chwilę zbanowane.

#6 – Big Show

Największy atleta świata wielokrotnie udowadniał że ma predyspozycje do niesamowicie potężnych akcji.

#5 – Big E

Mimo że w New Day nie pokazuje jakiś niesamowitych akcji wystarczy spojrzeć na jego budowę ciała. Możemy się też cofnąć do czasów NXT gdzie Big E odliczał przeciwników do 5.

#4 – John Cena

John Cena jest kreowany na swego rodzaju superbohatera, a przecież wiadomo że każdy superbohater potrzebuje super mocy. Bez wątpienia można powiedzieć że mocą Ceny jest super siła.

#3 – Brock Lesnar

Obecny mistrz Universal ma krzepę. Jednym F5 powala Strowmana, wykonuje suplexy bez końca i jest świetnie zbudowany. Można by jedynie zażartować że nie mamy okazji widzieć jego umiejętności za często.

#2 – Cesaro

Wielu z was pewnie się zdziwiło, lecz Cesaro wielokrotnie pokazywał swoją nadludzką siłę. Idealnym przykładem jest też Neutralizer który wymaga nie małej siły.

#1 – Braun Strowman

Ta pozycja natomiast nie powinna nikogo dziwić. Braun bije wszelkie rekordy jeżeli chodzi o pokazy siły. Zniszczony ring, przewrócona karetka i tir, zniszczona scena. Pozostaje nam zadać pytanie co będzie dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *