WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

DWIE NOWE WALKI DODANE NA WRESTLEMANIĘ, CIEKAWI PRZECIWNICY DLA THE BAR!

 

-Na ostatnim Monday Night RAW nie obyło się bez emocji i ciekawych segmentów. Między innymi odbyła się walka Brauna Strowmana i Eliasa, Roman Reigns skonfrontował się z Paulem Haymanem i wiele więcej. Oprocz wspomnianych wczesniej wydarzeń, dwie ciekawe walki zostały zapowiedziane na tegoroczną WrestleManie. O pierwszej z nich dowiedzieliśmy się tuż po segmencie Kurta Angle’a Rondy Rousey, oraz Triple H i Stephanie McMahon. Mianowicie pary te zmierzą się ze sobą w mixed tag team matchu (coś jak Cena i Bella vs Miz i Maryse na WM 33). Nie ukrywajmy ze bedzie to bardzo ciekawe starcie które z pewnością dostarczy nam niezapomnianych przeżyć. Oprócz podanego wyżej starcia zobaczymy również walkę obecnego mistrza Interkontynentalnego z Finnem Balorem i Sethem Rollinsem w triple threat matchu o właśnie to mistrzostwo. Zarówno jedna jak i druga walka na pewno dostarczy nam wielu emocji i długo bedziemy je wspominać. Dajcie znać co sadzicie o tych walkach!

 

-Według serwisu PWInsider The Bar mają się zmierzyć o pasy tag teamów RAW z bardzo ciekawą drużyną. Mianowicie ma ich czekać walka z nie istniejącym dotychczas tag teamem. Chodzi o to że nie zmierzą się z takim np. The Revival, a bardziej czymś w rodzaju Balor i Rollins, czyli z zwaodnikami którzy nie tworzyli wczesniej tag teamu. Ciekawa spekulacja. Jesteśmy ciekawi kogo dostaną Sheamus i Cesaro. Kogo chcielibyście zobaczyć jako ich przeciwników? Dajcie znać!

 

Przypominamy o możliwości oglądania tygodniówek i gal PPV w naszej zakładce NA ŻYWO.

2 thoughts on “DWIE NOWE WALKI DODANE NA WRESTLEMANIĘ, CIEKAWI PRZECIWNICY DLA THE BAR!

  1. Tak patrzę na tych zawodników co prawdopodobnie nie będą mieć matchów na WMce oprócz Brauna i Eliasa nie widzę nikogo kto miałby walczyć o te pasy. Toczą ze sobą feud ale mogą po jakieś sytuacji (ataku The Bar) się zjednoczyć czy cuś ;p

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *