WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

MATT HARDY O SWOIM PRZYDOMKU „WOKEN”, NOWY PAS MISTRZOWSKI W WWE PO WRESTLEMANII 34!

 

– W 147 odcinku Heated Conversations prowadzący Booker T rozmawiał z Mattem Hardy. Poruszyli oni m.in. temat obecnego gimmicku. Stary przydomek Matta, czyli „BROKEN” oznacza „złamany”, a obecny „WOKEN” – „przebudzenie”. Uważa on, że był „złamany”, do czasu gdy po powrocie do WWE na WrestleManii fani tak dobrze go przyjęli. Właśnie ten moment uważa za swoje „przebudzenie”.

Booker T, znałeś mnie tylko wtedy, gdy byłem w mojej słabej, śmiertelnej formie. Teraz stałem się kimś więcej, stałem się magią. Moja esencja została obudzona Kilka lat temu moja postać zaczęła istnieć i przejęła mój statek, ponieważ bariery mojego umysłu zostały zerwane i stałem się „BROKEN” Matt Hardy. I kiedy wróciłem do domu, do WWE, dostałem niesamowitą owację podczas WrestleManii. To stłumiło mój problem, przez jakiś czas było uśpione, ale kiedy dotknąłem czarnej magii Braya Wyatta, obudził on moją białą magię, więc jestem „Woken” Matt Hardy i teraz jestem silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej, z każdym dniem staję się silniejszy.

 

– Jak podaje PWInsider, zarządcy WWE planują wprowadzić nowy tytuł do gali 205 live. Tym tytułem miałby być WWE Cruiserweuight Tag Team Championship. Jeszcze nie wiadomo, w jaki sposób miałby zostać wyłoniony mistrz Tag Team. Dojdzie do utworzenia pierwszego tego typu pas, od czasu WCW Cruiserweight Tag Team. Pas w tamtej federacji został utworzony w 2001 roku i w tym samym został on zlikwidowany, gdyż federacja zostałą kupiona przez WCW.

 

Przypominamy o możliwości oglądania tygodniówek i gal PPV w naszej zakładce NA ŻYWO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *