WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 05.03.2018 – WYNIKI

Dzisiejsze show miało dużo ciekawych elementów. “Symphony of Destruction” match, Wiadomość od Paula Heymana, the Mizzie Awards oraz rywalizacja Rondy Rousey.

RAW rozpoczęło się od promo ustanawiającego debiutancką walkę Rousey oraz Kurta Angla vs. Stephanie McMahon i Triple H na WrestleMani.

Asuka pokonała Nia Jax

Asuka wygrała przez poddanie zakładając armbar.

The Bar pokonało The Revival.

Cesaro przypiął Scotta Dawsona po Neutralizerze.

John Cena pokonał Goldusta

Cena przybył na RAW by mówić o swoim Road To WrestleMania ponownie, lecz przerwał mu Goldust. Cena zakończył pojedynek po wykonaniu Attitude Adjustment.

Bayley pokonała Mandy Rose

Bayley wygrała mecz po przerolowaniu. Od razu po walce Absolution zaatakowało. Sasha Banks uratowała Bayley a potem próbowała ją przytulić, lecz ta odmówiła.

Symphony of Destruction Match: Braun Strowman pokonał Eliasa

Strowman wygrał ten ekstremalnie muzyczny falls count anywhere match po zniszczeniu Eliasem pianino.

Bray Wyatt pokonał Rhyno

Wyatt wygrał z Rhyno po wykonaniu Sister Abigail. Po walce Broken Matt Hardy zaprosił Wyatta do starcia o nazwie Ultimate Deletion na terenie Matta.

The Miz poprowadził Mizzie Awards. Seth Rollins i Finn Bálor wygrali nagrodę za poklepywanie się po plecach. Kurt Angle wygrał nagrodę najgorszego generalnego menegera. Rollins i Bálor w tym momencie przerwali ceremonie. Miz wyzwał ich do walki przeciw całemu Miztourage.

Seth Rollins i Finn Bálor pokonali Miztourage

Był to 3-on-2 handicap match. Rollins uderzył Curb Stompem Miza, a Bálor wykończył starcie wykonując Coup de Grace. Po walce Kurt Angle wyjawił jaką walkę Miz stoczy na WrestleMani. Miz będzie bronił tytułu Interkontynentalnego przeciwko Bálorowi i Rollinsowi w Triple Threat match.

Paul Heyman odniósł się do słów Romana Reignsa z ostatniego tygodnia. Heyman przyniósł tytuł Universal ze sobą by pokazać Romanowi czego nie zdobędzie. Następnie Heyman stwierdził że jeśli słowa nie działają to przyprowadzi ze sobą bestie na następny tydzień. Roman powiedział że fani chcą by mistrz w końcu się pokazał i zabrał do roboty. Następnie Roman powiedział że jeśli Lesnar czegoś od niego chce to niech przyjdzie w stroju do walki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *