WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

GWIAZDA UFC BLISKO KONTRAKTU Z WWE? NOWE STARCIA DODANE DO KARTY WALK FASTLANE, POTENCJALNY POWRÓT ALBERTO DEL RIO DO WWE!

 

– Obecny zawodnik wagi ciężkiej UFC, Fabricio Werdum, udzielił ostatnio wywiadu dla MMA Fighting. Oświadczył on, że jutro uda się na spotkanie z włodarzami WWE w San Diego w Kalifornii. Ma ono na celu rozmowy dot. ewentualnego dołączenia tego zawodnika do federacji. Podkreśla on również, że chce być aktywny zarówno w UFC jak i w WWE. Warto zaznaczyć, że 40 letni zawodnik jest byłym UFC Heavyweight Championem, z rekordem 23-7-1.

 

– WWE oficjalnie zapowiedziało kolejne walki, które odbędą się na Fastlane. Jedną z tych walk jest pojedynek tag teamowy kobiet, w którym zmierzą się Becky Lynch i Naomi z Natalyą i Carmellą. Kolejnym pojedynkiem jest starcie pomiędzy tegorocznym zwycięzcom Royal Rumble Matchu – Shinsuke Nakamurą, a Rusevem. Całą kartę walk tej gali możecie zobaczyć TUTAJ.

 

– PWinsider.com informuje, że zawodnik Impact Wrestling, Alberto Del Rio, był w siedzibie głównej WWE w zeszłym tygodniu w Stamford w stanie Connecticut. Powodem jego przyjścia było nakręcenie wywiadu dotyczącego przyszłęgo projektu WWE związanego z Rey Mysterio. Podczas pobytu w kwaterze federacji miało rzekomo dojść do spotkania Alberto z właścicielem WWE – Vincem McMahonem, co doprowadziło do pogłosek, jakoby Del Rio miałby powrócić do federacji. Pamiętać trzeba, że Vince jest pozytywnie nastawiony do swojej byłej gwiazdy i widziałby go z powrotem na swoich tygodniówkach. Kontrakt Del Rio z Impact Wrestling wygasa w następnym tygodniu.

 

Przypominamy, że Fastlane, jak i wszystkie tygodniówki możecie obejrzeć w Naszej zakładce NA ŻYWO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *