WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT 07.03.2018 – WYNIKI

  • AoP pokonali TM-61

Niestety, ale TM-61 przegrało walkę. Pojedynek wypadł dobrze. Powerbomb wykonany w ringu, poza ring był genialny. Nie rozumiem zamysłu. Wiele osób spekuluje, że Akam oraz Rezar przejdą po Wrestlemanii do Main Rosteru. Po powrocie TM-61 potrzebują podbudowy, przed czymś co pomogłoby w ich karierze. Zobaczymy, czy wygrana AoP będzie miała, duży wpływ na turniej, czy jednak nic ciekawego nie zobaczymy.

  • Bianca Belair pokonała Miss Drew Renee

Chyba nie trzeba się za, dużo wypowiadać o tej walce. Smuci mnie fakt, że na najkrótszej tygodniówce doczekaliśmy się zapychaczy. Czy Biance czeka jakaś przyszłość a NXT? Na to trzeba poczekać.

  • Promo Tomasso Ciampy

Do ringu wszedł charakterystyczny człowiek, na sobie miał spodnie moro, swoją własną koszulkę i znaną nam wszystkim kule ortopedyczną. Czy można nazwać to co się stało w ringu promem? Raczej nie. Co prawda Ciampa miał ze sobą mikrofon, ale fani nie pozwoli mu dojść do głosu, poprzez chaty wspierające Johnny’ego. Tomasso wyrwał fanu plakat z Johnny’m Gargano, następnie porwał go i zaczął wściekły, uderzać go kulą.

  • Aleister Black pokonał Killian’a Dain’a

Obydwaj zawodnicy wypadli dobrze. Pokazali nam swoje umiejętności w innych pojedynkach takich jak Aleister Black vs Velveteen Dream, Aleister Black vs Adam Cole oraz Fatal 4-way, Aleister Black vs Killian Dain vs Lars Sullivan vs Johnny Gargano. Jeśli chodzi o walki Dain’a, to wcześniej wspomniany Fatal 4-way oraz War Games Match, należały do jego najlepszych ostatnich starć. Wygrana Black’a była wiadoma. Jest to na przykładzie Asuki. Jeśli ktoś ma Streak, nie może przegrać w byle jakiej walce. NXT wypadło bardzo dobrze.

1 thought on “NXT 07.03.2018 – WYNIKI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *