WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ONE-MAN SHOW MICKA FOLEYA W AUSTRALII, INFORMACJE DOTYCZĄCE NJPW DOMINION, LUKE HARPER O SWOJEJ OBECNEJ SYTUACJI W WWE!

 

WWE Hall Of Famer Mick Foley ogłosił za pośrednictwem Twittera, że rozpocznie on swoje indywidualne show do Australii. Tour po Australii ma się odbyć w dniach 17-22 lipca. W czasie 6. dniowego pobytu tam, ma zaplanowane postoje w różnych miantach, m.in.: Perth, Brisbane, Sydney, Melbourne, Adelaide i Hobart.

Oto jego tweet:

– NJPW wydało następujące obwieszczenie dot. NJPW Dominion:

Ustalono datę i miejsce Dominion w 2018 roku. W tym roku Dominion przyjdzie do Was w sobotę 9 czerwca, a po raz kolejny będzie odbywać się w historycznym obiekcie Jo Sali w Osace.

Zeszłoroczna gala była niezapomnianym widowiskiem, któremu towarzyszył klasyczny 60-minutowy pojedynek pomiędzy Kazuchiką Okadą a Kennym Omegą, który zakończył się remisem. Dominium było wydarzeniem kluczowym, ponieważ zapaśnicy wyglądają, jakby musieli „odznaczyć” pierwszą połowę roku i twierdzą, że właśnie wtedy zaczyna się początek drogi do G1 Climax.

 

– Luke Harper i Eric Rowan od swojego powrotu na SmackDown występują razem jak Bludgeon Brothers. Harper jest bardzo zadowolony z tej roli, co podkreślał w wywiadzie z Justin Barrasso z SI.com.

Jestem dokładnie tam, gdzie chcę być. Nadszedł taki czas, kiedy nie byłem tego taki pewien, ale teraz wiem, że to jest to miejsce. Bludgeon Brothers to Bludgeon Brothers. Nie obchodzi nas, czy ludzie myślą, że wyglądamy jak Kane. Mamy na to wpływ i wykonujemy swoją pracę.

 

Przypominamy że już w tę niedzielę będziecie mogli obejrzeć na Naszej stronie ostatnią dużą galę PPV przed WrestleManią 34, czyli Fastlane. ZAKŁADKA NA ŻYWO.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *