WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

DATA MOŻLIWEGO POWROTU JASONA JORDANA, KAZUCHIKA OKADA POBIŁ REKORD W NJPW, CHARLOTTE FLAIR O MOŻLIWOŚCI WALKI Z ASUKĄ!

 

– Co jakiś czas na stronie facebook’owej WWE odbywa się Q&A z udziałem gwiazd. Ostatnim razem wziął w nim udział WWE Hall of Famer i zarazem GM RAW – Kurt Angle. Jeden z użytkowników portalu zapytał, kiedy do akcji powróci jego „syn”, który doznał kontuzji szyi. Kurt odpowiedział:

Jason powinien być gotowy na prowrót krótko po WrestleManii, ale jestem bardzo dobrej myśli. Mam nadzieję, że powróci w ciągu 6-8 tygodnii.

 

– Kazuchika Okada ustanowił dzisiaj nowy rekord w New Japan Pro Wrestling. The IWGP heavyweight Champion jest nieprzerwanie w posiadaniu swojego pas przez 629 dni. To oznacza, że jest teraz najdłużej panującym mistrzem w federacji. Poprzedni rekord należał do byłego mistrza wagi ciężkiej juniorów IWGP, Jushin Thunder Liger, który swój tytuł utrzymywał przez 628 dni w latach 1993-1994.

 

– Charlotte udzieliła ostatnio wywiadu dla Hollywood Life. Wyznała w nim, jak wyobraża sobie starcie z Asuką, jeżeli wybierze właśnie walkę o WWE SmackDown Women’s Championship na WrestelManii 34:

Passa się kiedyś kończy, a my nigdy ze sobą nie walczyłyśmy. Myślę, że jeśli ona wybierze mnie, będzie to starcie „Cesarzowej” z „Królową”, wielki moment na WrestleManii. Chcę przerwać jej streak. Chcę być tą osobą, która będzie mogła powiedzieć: „Pokonałam Asuke!”

 

Przypominamy że już w tę niedzielę będziecie mogli obejrzeć na Naszej stronie ostatnią dużą galę PPV przed WrestleManią 34, czyli Fastlane. ZAKŁADKA NA ŻYWO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *