WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NOWA WALKA ZAPOWIEDZIANA NA NXT TAKEOVER, POWRÓT GWIAZD DO WWC I WIĘCEJ!

NXT TakeOver w Nowym Orleanie tuż za pasem a federacja spoileruje nam kilka nowych wiadomości. Między innymi walkę Johnego Gargano z Tomassem Ciampą. Walka ta odbędzie się w stypulacji Unsanictioned Match (coś jak Triple H vs Seth Rollins na WM 33), czyli no disqualification match, tylko w porównaniu do tego WWE nie bierze odpowiedzialności za potencjalne kontuzje i obrażenia zawodników. Dajcie znać kogo widzicie jako zwycięzce tej walki!

 

Federacja WWC ogłosiła iż 31 Marca do wyżej wymienionej federacji powrócą Primo, Epico, oraz Carlito. Będzie to pierwszy raz od 3 lat, kiedy ta trójka stanie razem w ringu. 

 

Jak podaje „Wrestling Observer” obecny mistrz WWE czyli AJ Styles straci swój tytuł na Wrestlemanii przeciwko Shinsuke Nakamurze. Mało tego ma On przejść do brandu RAW po tej właśnie porażce. Bardzo ciekawa informacja zważywszy na to, że na RAW mamy już tą najważniejszą postać, czyli oczywiście Romana Reignsa. Mogłoby to oznaczać przejście Reignsa na SmackDown Live. Byłaby to na pewno dobra decyzja, bo nie oszukujmy się ale niebieska tygodniówka stoi w miejscu i przydałby się jej ktoś kto mógłby ją jakkolwiek rozruszać.

 

Przypomiany, że już za kilka godzin startuje gala Fastlane, którą będziecie mogli obejrzeć NA ŻYWO w naszej zakładce z transmisjami! Zapraszamy również do typowania walk tej gali w TYPERZE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *